Kaza yaptım ,servis arkadaşlar yardımm

ertem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum.

bayramdan önce salı günü kardeşim arabanın hakimiyetini kaybederek direğe çarptı. arabada baya bir hasar varve şuanda sanayide bir dükkanda yatıyor . Aksi gibi kaskoda yoktu ve araca bakan saniyedeki ustalar araba adam olmaz böyle sat deyip 6-7 bin liraya almaya çalışıyorlar .yanii anlayacağınız durum pek içaçıcı değil. Servis arkadaşlardan ricam arabanın resimlerine bakarak bir fikir verirlerse yaptırırsak ne kadar masraf çıkar düzgün olurmu yada satsak ne eder gibi...( Araç 2001 astra elegance)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla moralini bozmak gibi olsun istemem ama masraf çok bence. havayastıkları-tampon-camlar-çamurluk kapı-bagaj ve üstüne dolu işlem.
bence iyi bir usta ile iyi bir fiyat tespiti ( malzemeleri çıkmacıdan almak lazım) ile en uygunu olur diye düşünüyorum.

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla cok gecmiş olsun ben de kaza yaptım askeriyede beton bariyere carptım radyator biraz geriye gitmiş hava yastıgı felan acılmamaıs tampon kırık kaputta bişey yok 3 milyar olur diyolar snn ki bayagı tutar heralde bnm araba combo

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasko Da Cok Önemlİ Bİr Sey Aslinda İnsan Kaza Yapmadan Anlamiyor

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun,eğer yaptıracaksan çıkmacılar ve iyi usta bencede en uygun çözüm ama bence satsan daha iyi olur,her nekadar parçaları çıkma da alsan çok masraf gidecektir ve kaportacılar genelde kendilerinin kazalı laıpta topladıkları arabaları müşterilerinin arabalarına göre çok daha iyi yapıyorlar...

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masrafını bilemem ama cok ciddi bi kazaymis,umarim kötü bi durum yoktur dostum.. büyük geçmiş olsun...

ertem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkürler. Allaha çok şükür kimsede birşey yok, tek tesellimiz o zaten...