Klima Gazı

redhead

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar opellere basılan klima gazının numaralarını bilen varmı?En iyi performansı hangi gaz veriyor
Saygılar

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ne gazi olucak kardes ocaklarda yaktigimiz tüp gaz dan baska bir sey degil
numara falan yok kimsede vermez zaten ben de saniyordum degisik bir gaz
sadece klima üzerine calisan bir yer var abii resmen adam takmis tüpü dolduruyor makinayla sasirdim dünya para aliyor neyse bu durum almanyada oluyor

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal tüp değil arkadaşlar ısıya duyarlı bi gazı war buzdolaplarında falan kullanılan gaz gibi.

appi28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece klima üzerine calisan bir yer var abii resmen adam takmis tüpü dolduruyor makinayla sasirdim dünya para aliyor neyse bu durum almanyada oluyor

kardes olurmu tüp gaz:eek: senin mantigin aliyormu tüp gaz olabilecegini,özel bi gaz bu tüpü 100 euro civarinda ve yaklasik 3-4 araba doluyor bi tüple vee abildigim kadariyla araba markalarina göre degismiyor gazlar yani her arabaya oluyor

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim klima iyi sogutmuyo gibi geldi bana. şöyle açar açmaz buz gibi hava versin istiyom bu gazla ilğili bişey mi?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar normal tüp gaz olurmu hiç yaa.kılıma kopresörünü kucağa alırsın sonra..93 yılına kadar opel de r12 kulanılıyodu ama atmosfere verdiği zarardan dolayı r134a olarak değiştirilmişti.şimdi gene değişiyor ama hala r134a gazı kullanılıyo

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim klima açık değilmiş yaw şimdi denedim çalışyo.ben sadece dışarda gelen havayı açmışım ...

redhead

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar normal tüp gaz olurmu hiç yaa.kılıma kopresörünü kucağa alırsın sonra..93 yılına kadar opel de r12 kulanılıyodu ama atmosfere verdiği zarardan dolayı r134a olarak değiştirilmişti.şimdi gene değişiyor ama hala r134a gazı kullanılıyo
tekmantıklı cevap senden geldi arkadaş tüp gaz diyen arkadaşa sadece "muhahaha" derim:kop:

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şaka yapıyor arkadaş:)