Kredi Karti

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
Arkadaşlar kart extrelerinizi çok iyi inceleyin geçen babamın kartına sigorta yazmışlar bankayı aradım bide baya fırca attım çoçuk kendisi söyledi banka böyle yapmamızı istiyor bizde yapıyoruz siz fark etmişsiniz etmeyen kaç kişi var biliyormusunuz diye..
Aynısı benim de başıma gelmişti:mad:

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer devlet sektöründe çalışıyosanız isminize talimat vermeden kredi kartı çıkarıyolar aman tuzağa düşmeyin gelirse aynen iade ve dava hakkınızı kullanın siz onları yiyin,

bide dikkat edin bankamatik kullanım parası adında paranızdan otomatik çekiş yapıyolar

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banka belki ahirette kredi kartının geçerli olmadığını bilmiyodur:D :D :D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak etmeyin arkadaşlar yakında dünyanın en zengin adamı olup bütün bankaları satın alıcam ve hepsini aynı gün kapatıcam :D:D:D dünyayı bu hırsızlardan kurtarıcam.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
rezalet....

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
merak etmeyin arkadaşlar yakında dünyanın en zengin adamı olup bütün bankaları satın alıcam ve hepsini aynı gün kapatıcam :D:D:D dünyayı bu hırsızlardan kurtarıcam.

:kop: :kop: :kop: :good: :good: :good:

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar belki öbür tarafta lazım olur diye düşünmüşlerdir :)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:mad:
Neutral' Alıntı:
eğer devlet sektöründe çalışıyosanız isminize talimat vermeden kredi kartı çıkarıyolar aman tuzağa düşmeyin gelirse aynen iade ve dava hakkınızı kullanın siz onları yiyin,

bide dikkat edin bankamatik kullanım parası adında paranızdan otomatik çekiş yapıyolar
:confused: Dikkat etsek çözümü varmı? benolmadığını düşünüyorum. bütün bankalar bunu genelek haline getirmişler. :confused: Bukesınti niye diye sorduğumuzda kullanım komisyonu diye cevaplanıyor.:confused: Eğer bunu kestirmeme formülü var ise bilen arkadaşların paylaşımını bekliyoruz.:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt.ibrahim' Alıntı:
:mad: :confused: Dikkat etsek çözümü varmı? benolmadığını düşünüyorum. bütün bankalar bunu genelek haline getirmişler. :confused: Bukesınti niye diye sorduğumuzda kullanım komisyonu diye cevaplanıyor.:confused: Eğer bunu kestirmeme formülü var ise bilen arkadaşların paylaşımını bekliyoruz.:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
akbank herhangi bir faturanı otomatik ödeme yaparsan komisyon falan kesmiyor diye biliyorum..

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
akbank herhangi bir faturanı otomatik ödeme yaparsan komisyon falan kesmiyor diye biliyorum..
Bu güzel..... benim anlatmak istediğim kulanılan bankamatik vekıradi kartlarından kesilen .Anti parantez şunu da arz edeyim oğlum ünüversitede cuma günü kendisine havale yaptım . Sabah telafon baba bütçem 30 ytl açık verecek haberin olsun . Niye Bankamatik kesintisi . Konu bu selamlar:mad: