Astra HB sizce hangi renk alınmalı?

Hangi renk Astra HB'e yakışıyor?

• Kullanılan toplam oy
    359

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
buda panacotta (bkz imza)

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı ve sihay bu modele çok yakışıyor...etrafta gri olanından çok var...Ama koyu renk herzaman daha iyi gösterir arabayı bence...

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu altın sarısı renkli 06 CEY 66 plakalı araçta OPC pakedi var mı acaba? koyu renkli araçlar aracı daha sportif ancak biraz daha küçük gösteriyo sanki.benim favorim önce pannacotta grisi sonra siyah. etrafta okadar çok gri renk var ki ne renk alırsam alayım gri kesinlikle almam...

astracı_ss06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra da boya kalkmasımı ilk defa duyuyorum walla opel gibi kaliteli bi markada .her söylenilene inanma biz 1999 dan beri kullanıyoruz 4 opelimiz oldu hiçbirindede öyle bişey olmadı

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum burda (trabzon) kaç tane astra var ama rastgeldiklerimin çoğu gri (tonunu ayırt edemedim..: )) ama siyaha da krom takviyesi çok yakışıyor

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki astranın camları renkli mi? hani bazı araçlar orjinalinden koyu renkli olur ya renolultlarda olduğu gibi mesela.

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarihbilimi' Alıntı:
bu altın sarısı renkli 06 CEY 66 plakalı araçta OPC pakedi var mı acaba? koyu renkli araçlar aracı daha sportif ancak biraz daha küçük gösteriyo sanki.benim favorim önce pannacotta grisi sonra siyah. etrafta okadar çok gri renk var ki ne renk alırsam alayım gri kesinlikle almam...

opc yok kardes onda ıds vad

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki SİYAH!

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu IDS gerçekten işe yarıyor mu? yani ben yokuşta dursam ve normalde kalkış yaparken biliyoruz ki bi ayak frende duruyor kalkarken freni bırakıp gaza yüklenip debriyajı çekeriz.şimdi bu IDS ile ayağımızı frene koymaya gerek yok mu yani? düz yolda kalkar gibi mi oluyo? ben bilmiyorum da biraz cahilim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...