Kullanma Klavuzu-Araç kitapçığı

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustice' Alıntı:
arkadaşlar bende bilgileri girdim bir hafta oldu ne arayan var nede soran

Bilgileri girdikten sonra,
kullanıcı adı ve şifresi elde edeceksiniz. o kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp MAIL yolladınız mı?

MALCOLMX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana geldi bile Kullanı Klavuzu darısı başınıza... 2/3 günde hallettiler (GM-
Pis Amerikancılar) işte müşteri mennuniyeti muhabbeti herhalde...

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yönetici arkadaşlar sağolun. Ben de geçen hafta Zafira 2000 için kullanım kitabını nasıl bulurum diye sizlere sormuştum, Opel Türkiye sayfasından kullanıcı adı ve şifre ile bu talebimi iletebileceğimi belirttiniz. Gerçekten de mail attıktan sonra müşteri hizmetleri beni arayıp kitabı kargoya verdiklerini söylediler. GM den kitap geldi ancak bir sürprizle...:(
Modeli belirttiğim halde yeni kasa zafiranın kitabını göndermişler. İşime yaraması için aracı yeni kasa yapacağız herhalde. :D
Tekrar aradım cevap bekliyoruz. Bayramdan sonraya kaldı büyük ihtimalle.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peşini bırakmayın, arada olur böyle vakalar. Arayın sorun isteğiniz gerçekleşene kadar...

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet dostlar bende kitapçık için mail atmıştım birkaç gün sonra gönderdiler kargoyla. Çok şaşırdım bu kadar çabuk olacağını açıkça pek beklemiyordum hiç sorgu sual olmadan. Opel Türkiye ye çok teşekkürler....

A

aslı

Bilgi Girilmemiş
kullanma kılavuzu

bana da gerekti kullanma kılavuzu . izmir deki opel'e söyleniyormuş zaten talep. 5 nisan da istedim, 9 nisan da geldi.

telefonları : 0232 853 14 53

Aslında isteme amacım radyonun kullanma kılavuzuydu fakat gelende o kısım yoktu. Elinde olan varsa bana da bilgi verebilir mi acaba ?

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben istedim opel turkiye elimde yok dedi sonra ingiltereden aradı biri tekrar elimizde yok demişti yani oyle sap gibi kaldık :)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimde 2004 corsa CDTI Easytronic için kullanma kılavuzu ve diger kitapçıklar mevcuttur.Arayan, ihtiyacı olan arkadaşım benimle bağlantıya geçebilir.

mmtkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 99 vectra b gt için istedim opel elemizde yok dedi elende olan arkadaş varsa fotokopi veya software olarak gönderebilirmi? özellikle yol bilgisayarı ile ilgili kısmı.