Kullanma Klavuzu-Araç kitapçığı

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da lazım ama tek istediğim bu radyo cd çalardan anlamak. Sırf bunun için istiyorum. Çözemedim gitti...

olcay_0_6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 09/04/2007 tarihde aradım 97 model opel vectra 2.0 cd kullanma kitapçığı istedim ama çıkan adam elimizde yok efendim dedi, ne zaman gelir dedim gelmez efendim dedi. Anlıyacağınız kitap bulamadık elinde olan arkadaşlar PDF olarak atabilirlermi?

well

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar,
ingiltere opelin resmi web sayfasında hemen hemen her modelin kullanım kılavuzu mevcut (ingilizce olarak). kayıt olmak şartı 8ücretsiz ) ile hemen online indirebilirsiniz.

http://www.vauxhall.co.uk/vx/home.do

eğer acil ise hangi yıla ait hangi modeli istiyorsanız bana söyleyebilirsiniz ben indirip gönderirim.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 09/04/2007 tarihde aradım 97 model opel vectra 2.0 cd kullanma kitapçığı istedim ama çıkan adam elimizde yok efendim dedi, ne zaman gelir dedim gelmez efendim dedi. Anlıyacağınız kitap bulamadık elinde olan arkadaşlar PDF olarak atabilirlermi?

kardeş Istanbul yolunda macunköy adresi olan geçen Opan var. Oraya git İç tarafta 2. el satış hangarı var. Buradan sorumlu şef arkadaşa rica et bürosunda dolapta birsürü araç üzerlerinden çıkan el kitapları var. Bulabilirsen alırsın diye düşünüyorum.

OPAN OTOMOTİV PAZARLAMA VE SANAYİ A.Ş.

kroki.jpg

Genel Müdürlük ;

Ankara-İstanbul Yolu 7. km
06370 Macunköy Ankara
Tel : 0 312 397 24 40
Faks : 0 312 397 24 33
Web : www.opan.com.tr
Eposta : info@opan.com.tr

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar opel türkiyeyi iki kez aradım 1997 vectra gls için tesadüf ben evde yokken aramışlar 1.de kullanma klavuzu olmadığını söylemişler evdekiler söylemedi unutmuşlar.2.kez aradıklarında bir daha aramamamı söylemişler bende aramadım ne yazıkki yardımcı olmuyorlar boşa vakit harcamayın derim.

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 vectra cd kullanma kitapcığını opel den istedim ellerinde yokmuş. lütfen kitaphçığı olan varsa bana fotokopisini gönderebilirmi. tşk.ler...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonunda kitapçık elime ulaştı.konu ile ilgili link yukarıda var.ilgilenen arkadaşlar arasın.ama teybin kitapçığı yokj