Kumanda Çalışmıyor - Araç Çalışmıyor.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Tabikide kalıcı olur sürüme göre desteklediği yılı modeli yazar ona gore alırsınız internet üzerinden bakın yapabilirsiniz bilen birinin yapması daha iyi olur ama yok ise alıp kendinizde deneyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: hgevez93

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet bende sorunun araçta olabileceğini düşünüyorum. Aracı hergün kullanıyorum yaklaşık 1 ay önce n11den kumanda kabı aldım değiştirdim gayet normal çalışıyordu. Aracımda ufak bir hararet sıkıntısı var bazen otobanda giderken 80 90 hızlarda yokuşlarda bazen hararet 95 e kadar geliyor geri iniyor. Dün yine bu şekilde üç dört defa oldu. Eve geldim yarım saat sonra tekrar çıkmak istediğimde bu hatayla karşılaştım. Aracın sigorta kutusunu bir de aküyü kontrol edeceğim.

Geçen ramazan bayramında da memlekete giderken ankarada benzin istasyonunda kilitleme açma yapmadı ama anahtarla girip çalıştırdım sorun olmamıştı. Bu seferde aynı şeyi yapacağını düşündüm ama olmadı.

Eğerki termostat müşiri arıza yaparsa araba kontak çevirip çalışmayabilir müşürün söketini çıkarıp mars yapın deneyin

hgevez93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğerki termostat müşiri arıza yaparsa araba kontak çevirip çalışmayabilir müşürün söketini çıkarıp mars yapın deneyin
İlgili müşürün yeri nerede? Tarif etmeniz mümkün müdür?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Youtube araç modeli ve yılı yazıp musur diyin çıkar