Lastik alacağım, öneri istiyorum..

kursadelvan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Arkadaşlar lastik alacağım. Önerebileceğiniz lastikleri fiyatlarıyla beraber yazabilirmisiniz?

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin yeni bir lastiği var. Michelin CrossClimate diye bir serisi. Lastik dört mevsim bir lastik. Malum önümüz kış. Ayrıca kış lastiği almayı düşünmüyorsanız yaz ve kış için uygun bir lastik olduğu söyleniyor ama henüz kullanan birine rastlamadığım için kullanıcı yorumu alamadım.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kullaniyorum :) daha oncede goodyear 4seasoons kullaniyordum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Al goodyeır kafan rahat etsin süper lastikleri var özellikle ses ve fren anında fark ediyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçen ay Michelin'e geri dönüş yaptım, dünya varmış dedim. Aracımın yol sesi ve yakıt tüketimi azaldı.
Lastik bir kere alındı mı uzun süre kullanılıyor o nedenle imkan varsa kaliteli bir şey alın. Ben cuma akşamı yoluma aniden çıkan araca yeni lastiklerim sayesinde çarpmaktan son anda kurtuldum ama arkamdan gelen kalitesiz veya ömrünü tamamlamış lastik kullanan adam duramadı, arkamdan çarptı. İmkanım olsa piyasada satılan ama yeni görünümlü olmasından başka hiç bir halta yaramayan lastiklerin satışını yasaklarım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Geçen ay Michelin'e geri dönüş yaptım, dünya varmış dedim. Aracımın yol sesi ve yakıt tüketimi azaldı.
Lastik bir kere alındı mı uzun süre kullanılıyor o nedenle imkan varsa kaliteli bir şey alın. Ben cuma akşamı yoluma aniden çıkan araca yeni lastiklerim sayesinde çarpmaktan son anda kurtuldum ama arkamdan gelen kalitesiz veya ömrünü tamamlamış lastik kullanan adam duramadı, arkamdan çarptı. İmkanım olsa piyasada satılan ama yeni görünümlü olmasından başka hiç bir halta yaramayan lastiklerin satışını yasaklarım.

Abi geçmiş olsun zarar ziyan var mı?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl peki? İlerleyen zamanlarda lastiklerin değişmesi gerekecek. Michelin in lastiğini almayı düşünüyorum.
Yaklaşık 3000 km oldu bu lastiklerle. Kış şartlarında durumu bende çok merak ediyorum açıkçası. Liste fiyatı 300 lira ancak şu aralar bayilerde 220 lira gibi rakamlar dönüyor. Ben 185'den aldım tanesini.

2009 yılında goodyear 4seasoons'un tanesine 220 lira vermiştim. Düşününce şuanki fiyatlar gayet makul.

Kış şartları başlasın detaylı bir konu hazırlayacağım bu lastikle ilgili ve 4seasoons'larla kıyas olarak.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 3000 km oldu bu lastiklerle. Kış şartlarında durumu bende çok merak ediyorum açıkçası. Liste fiyatı 300 lira ancak şu aralar bayilerde 220 lira gibi rakamlar dönüyor. Ben 185'den aldım tanesini.

2009 yılında goodyear 4seasoons'un tanesine 220 lira vermiştim. Düşününce şuanki fiyatlar gayet makul.

Kış şartları başlasın detaylı bir konu hazırlayacağım bu lastikle ilgili ve 4seasoons'larla kıyas olarak.

185 çok iyiymiş. Bulsam hemen alırım. ;)

4 lastik için bulduğum en uygun fiyat 1100TL.

Son düzenleme: