Lastik alacağım, öneri istiyorum..

ZAFER BULUT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani yazılan markalar kötü değil ama ciddi bir şekilde Continental lastiklerini araştır derim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nokian waterproof çıktı yeni lastiği Michelin crosclimate gibi 4 mevsim kış sertifikalı lastiği bi araştır derim kalite bakımından michelinden assagi kalır yanı yok

asus zenfone 6

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi geçmiş olsun zarar ziyan var mı?

Sağol Nadir. Hasar olarak; Arka tampon (bence düzelebilir durumda), arka tampon demiri, bagaj stepne havuzu, arka bagaj kapağı, 2 stop. Bizim kibar ustalar tamir yerine değişime taraf oldukları için onarım masrafı fazla olursa araç perte bile çıkabilir (Hasar miktarı kasko değerinin % 45 inden fazla olursa araç perte çıkıyormuş). Eksper henüz görmedi, duruma göre hasarı düşürtüp aracı pertten kurtarmaya çalışacağım. Aracın diğer tarafları ok gibi, tekerlerinin daha iki taksiti ödendi, depoda 55 litre benzin var. Servis fiyatı düşürmezse aracı oradan alıp piyasada yaptırmayı bile göze aldım, sonuçta araç sıfır değil ki, çeyrek asırlık araca orijinal parça bulmak o kadar kolay mı? :eek:

PolyEN.jpg
[/url][/IMG]

ferdiozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

bende bu hafta sonu latiklerimi değiştireceğim. ama çok kafam karıştı. michelin ya da good year almayı düşünüyorum. lastik ebatlarım 215-50-17. ama bu iki marka çok yüksek fiyat anlamında.
goodyear 4 adet 1700TL
Michehin 4 adet 1780 TL
continental 4 adet 1600 TL
petlas 4 adet 1000TL :)

karar veremedim. abilerimizin tavsiyelerini bekliyorum.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
yerli malı kullanmak adına petlas için ne söylersiniz. 195/65/15 dört yazlık lastik alacağım. bulursam uygun fiyata dört tane de jant en çeliğinden... :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
yerli malı kullanmak adına petlas için ne söylersiniz. 195/65/15 dört yazlık lastik alacağım. bulursam uygun fiyata dört tane de jant en çeliğinden... :)

Boşuna verilen para bana göre... eskiden lastik yapıyorlardı ama şimdi ise sadece lastikkkkkk yapıyor...

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Boşuna verilen para bana göre... eskiden lastik yapıyorlardı ama şimdi ise sadece lastikkkkkk yapıyor...

ne önerirsiniz peki.