Lastik değişimi hk.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
aracımın lastikleri 36,000 km yol yapmış bulunmakta
bunun ortalama %80-85 i asfalt ve diğer kısmı toprak çakıllı yolda kullanılmıştır.
aracın yol tutuşu ve fren mesafesi eskisi gibi değil tabi. Ama lastik halen dişli
düşüncem 50,000 km de 4 lastik ve 4 balata değişimi

yol tutuşu iyi ve fren mesafesi kısa kaliteli bir lastik önerilerinizi bekliyorum.

LASTİK : CONTİNENTAL PREMİUM CONTACT

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
michelin energy saver Yumuşak, sessiz, yuvarlanma direnci düşük ve yol tutuşu gayet iyi (foruma aynmı gün üye olmuşuz araçlarda aynı)

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin energy saver Yumuşak, sessiz, yuvarlanma direnci düşük ve yol tutuşu gayet iyi (foruma aynmı gün üye olmuşuz araçlarda aynı)

aynen araçlarda aynı aynı gün üye olmuşuz tesadüfün bu kadarı :D

ben lastik olarak conti premium contact 5 düşünüyorum ama
acaba hangisi daha iyi

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
toyo taktırdım geçen sene. ben çok memnunum.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
conti nin çok iyi olduğunu sürekli duyuyorum. Kullanmadığım için birşey diyemem ama michelin kullandım ve şimdiki aracımın üzerinde goodyear eagle bilmem ne modeli var tek kelime ile berbat. Kızaklama ve pati için bahane arıyor sanki. Maddi durumumu düzelteyim ilk isim 4 adet michelin almak olacak.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin diyenler bir daha düşünün. 2011 0 km corsa d'nin lastiklerinin 2 tanesi 2013 nisan ayında balon yaptı. allah bin cezasını versin dedim lastik kere micheline. daha öncede sorun yaşamıştım micheline antipatim oluştu yeminle...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
michelin diyenler bir daha düşünün. 2011 0 km corsa d'nin lastiklerinin 2 tanesi 2013 nisan ayında balon yaptı. allah bin cezasını versin dedim lastik kere micheline. daha öncede sorun yaşamıştım micheline antipatim oluştu yeminle...
sen sorun yaşamış olabilirsin 130 km civarı çukura girdim davlumbazın perçimleri yerinden fırlamış ama balon yapmadı. evet diğerlerine göre daha yumuşak ve çabuk yıpranıyor bence sorun yok lastiğin raf ömrü zatan 4 yıl

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin eski kalitesinde değil kesinlikle. üst düzey lastik alacak olursam yani michelin fiyatlarında nokian alırım. yok o kadar para vermem diyenlere tavsiyem benim gibi gidin petlas pt515 alın. süper bir lastik...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin cidden eski kalitesinde değil :( Alacağınız michelin çok çabuk yıpranacak ve yan yüzeylerinde kılcal çatlamalar başlayacak 2 sene dolmadan.Yukarıda söylediğiniz conti premium contact 5 iyi bir lastik.Bir hafta önce Michelin prımacy HP lastikleri söküp continental sport contact 5 taktım.Şuan için yol tutuş fren mesafesi falan çok çok iyi durumda.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan için bana en makul gelen (fiyat ve performans konusunda)
conti premium contact 5 oldu
internetten biraz bakındım
175-200 tl arasında seyir ediyo fiyatları.