lovato

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g 2005 model aracım var. ciddi cidii lpg taktırmayı düşünüyorum. artık yıllık yapacağım km 15 bin ve üzerinde olacak.brc, lovato ve atiker kararsız kaldım. lovatonun iyi olduğunu söylüyorlar bazı yerde brc iyi diyorlar. atiker yerli ve en az brc ve lovato kadar iyi diyorlar.kullanıcı arkadaşların yardımını bekliyorum.

atiker 1000 tl
brc 1600 tl
lovato 1550 tl

teşekkürler.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle usta çok önemli diyorum. benim bildiğim kalite sıralaması sizin verdiğiniz seçenekler arasında:
1-brc
2-lovato
3-atiker
ben zavoli kullanıyorum ve şu zamana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. eğer zavoli düşünürseniz listenin 2. sırasına girer...

engindenizsuslu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bir de corolla var 3 ay kadar önce BRC taktırdım. gazdayken bir çıtırtılı ses çıkarıyor fakat dışarıdan aracı iyice dinlemezseniz duyamazsınız. başka hiçbir problem yok. geçişleri hissetmeniz imkansız okadar ki yumuşak geçiyor. brc gayet iyi. atikerde sorun yaşayan kişiler duydum. lovato hakkında hiç bilgim yok. brc taktıracaksanız 2a mühendislikte taktırın. ustalarını özenle seçiyorlar eğitim veriyorlar ve servis ağları çok iyi.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zavolli taktır usta...

volkan_hitay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de brc eniyi seçim olacaktır kuzenin 1.6 poloya taktık benzinliden farkı yok desem tam olur ve 0 sorun!

serdar44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de 2005 vectra c var lovato taktırdım.60 tl ye 300 km yapıyorum.memnununm yani kasa ağır olduğu için böyle.2000 motor olsaydı 450 km yapar dedi usta

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins 1000 euro. taktır devam et :)

Yell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2001 model vectra var bir ay önce atiker taktırdım bir sorun yok. İnşallah ileriki dönemlerde de sorun çıkartmaz. Brc ve atiker arasında karar vermem gerekiyordu atiker taktıranlara sordum soruşturdum proplem olmadığını ifade ettiler.. Asıl önemlisi burada markadan daha ziyade montaj ve proğramın sağlam olması. Bu da işini iyi bilen yaptığı işi sağlam ve güzel yapan ustalara kalıyor. Kolay gelsin

Son düzenleme:

ihsangtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC taktırdım arabanın 1001 sorunu çıktı bilemiyorm sadece benim arabayada özgü bir durum olabilir başkasından duymadım fakat BRC yi 1400 e takıyorlar .