LPG CORTLADI :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG CORTLADI :(

OGOKTAS link' Alıntı:
Aslinda Landirenzo dusunuyordum ama BRC nin genel merkezi 2A Muhendislik evime cok yakin bu nedenle suan BRC dusunuyorum. Forum da kullanan arkadaslar memnun ve yaglama dusunmedigim icin BRC daha mantikli geliyor ama mayis gibi detayli bir arastirma yapip kullanan arkadaslardan fikirlerini ve dikkat etmem konulari ogrenecegim
ozdemır bu akşam gaz alırken bı baktım 2011 model ınsıgnıa yanaştı manuel şanzıman eleman 44500 lıraya almış daha 40000 de landırenzo bağlatmış yağlama fılan yok adapazarından antalyaya gıt gel 350 lıra yakmış Adapazarı Antalya arası 700 km

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ozdemır bu akşam gaz alırken bı baktım 2011 model ınsıgnıa yanaştı manuel şanzıman eleman 44500 lıraya almış daha 40000 de landırenzo bağlatmış yağlama fılan yok adapazarından antalyaya gıt gel 350 lıra yakmış Adapazarı Antalya arası 700 km

hocam sen de lpg taktırıp satmıştın galiba çok yakıyordu diyordun neydi yaktığınız değerler?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:

Super Sinan, ben her yaz bir seferde en az 2.000 - 2.500km yapiyorum birde memlekete gidip 1 hafta kalsam 1.000km de ordan gelecek. Normalde bu yolu dizel sirket araciyla yapiyorum hersene tabi ekonomik oluyor ama bu sene aracta cyclone olmasi ve kullanimi daha keyifli olmasi nedeniyle Astra ile yapmayi planliyorum.

Birde bodrumda bir insignia var 2009 cosmo39.000 de 115hp sunroof ve gerigorus kamerali cyclone var arac cok yakisikli 44bin yazmislar 42bine biraktilar galerici oldugu icin bizim astra ya para vermiyorlar, biraz durumlar iyi olsaydi acayip icim gitmisti

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

yavuzozkan link' Alıntı:
Şehir içi 0.24 KRŞ ! Maşallahı var. Allah nazarlardan saklasın.

Yavuz Konyada iyisiniz, Ankara'da 30 kuruştan aşağı yakmıyor bizim makina.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada simdi farkettim baska farkeden oldumu bilmiyorum ama konuyu baslatan elemanin nicki GOLF STREAM bence oldukca manidar konunun balon oldugunu gostermek icin bir ipucu birakmis sanirim[b\]

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Super Sinan, ben her yaz bir seferde en az 2.000 - 2.500km yapiyorum birde memlekete gidip 1 hafta kalsam 1.000km de ordan gelecek. Normalde bu yolu dizel sirket araciyla yapiyorum hersene tabi ekonomik oluyor ama bu sene aracta cyclone olmasi ve kullanimi daha keyifli olmasi nedeniyle Astra ile yapmayi planliyorum.

Birde bodrumda bir insignia var 2009 cosmo39.000 de 115hp sunroof ve gerigorus kamerali cyclone var arac cok yakisikli 44bin yazmislar 42bine biraktilar galerici oldugu icin bizim astra ya para vermiyorlar, biraz durumlar iyi olsaydi acayip icim gitmisti
yok be ozdemır 115 lıkler cok zayıf. benım sana dedığım ınsıgnıa 180 bg lık turbo olanıydı

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Yavuz Konyada iyisiniz, Ankara'da 30 kuruştan aşağı yakmıyor bizim makina.

TEDES sistemi var 70km/h ortalama yapmazsan öpüyorlar bundan ötürü devir 2000rpm i geçmiyor. Ve az yakıyor :) Ankara'da trafik yoğun olmadığında takılıyoruz arabayla. Yoksa taksi tutmak en mantıklısı benim için.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
hocam sen de lpg taktırıp satmıştın galiba çok yakıyordu diyordun neydi yaktığınız değerler?
20 lıralık gazla 8 lıtre 130 gram geliyor şehır ıcı 66 ıle 70 km arası kaıyordu  şuan kullandığım araç lada vega  ıle aynı lıtre ıle 105 km yapıyorum hemde güle oynıya  dancee

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
yok be ozdemır 115 lıkler cok zayıf. benım sana dedığım ınsıgnıa 180 bg lık turbo olanıydı

Sinan sorunsuz motor vectra da kullandim memnundum ayrica bizimkilerden farkli olarak 6 ileri, malesef tutulmuyor ama benim gibi cok performans aramayan, sorunsuz arac arayanlar dusunebilir. Zaten 2012 araci satip 2009 almak mantikli gelmedi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...