Lpg de Yeni Gelişme.....

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lpg de Yeni Gelişme.....

Mrb arkadaslarcbu konu ile ilgili bende bir kac cumle soyleyim ben kendi aracimq lpg taktirmadan once arastirma yaptim almanya nin forum sitelerini inceledim.daha sonra ustam ile gorustum genel olarak vardigim kani iscilik ve fakir karsisim dan dolayi boyle sorunlar olbilir.daha once bende 2011 model focus vardi bak ona lpg taktirmadim degisken zamanli oldugu icin o yuzden opel tercih ettim en kotu ihtimal bunda da olursa arkadasinda dedigi gibi celik subap taktiririm.ama ustam ve prins distributoru oyle bir sey olursa biz jic momtaj yapmayiz dedi.diger markada olmus o da fakir yakitdan dolayi bilginize iyi aksamlar herkese

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrica 1.4 140 bg lpg aracima gonul rahatligiyla biniyorum istedigim performans super yakit ekonomik herkese duyurulur.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan yeni gelecek LPG sistemi vardı o ne oldu ?
Hani manifolt delinmeden sadece benzin pompası değişerel dönüşüm olacaktı LPG de motora benzin gibi gidecekti ..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi o sistem viallyde var şuan, bildiğim kadarıyla prinstede gelmiş olması lazım çünkü ağustos gibi gelecek demişlerdi bi daha da peşine düşmemiştim bizim subaplardan dolayı... ama artık tekrar koştırabilirm bu iş peşine..

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence onuda araştır anlatıldığı gibi ise subaplara hiç zararı olmaz o sistemin :)

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

800-1000 TL'na bu iş bitse bence kimse 500 TL verip valve care taktırmaz. DH prins konusunda insignia subapları için verilen rakam 2500 TL.
800-1000 Tl bana mantıklı gelmiyor. Doğru ise hepimiz gidip LPG dönüşümü yaptıralım. Hatta Prinse falan gerek kalmaz BRC yeter.

DH Prins-Ankara nickli üyeden alıntı:
"tüketicileri doğru bilgilendirmek adına ,

opel insignia 'lar için özel lpg subapları mevcuttur,isteyen mevcut subaplarını bunlarla değiştirebilir,(8 emme ,8 egzost subabı),

ancak maliyeti biraz yüksek ,yaklaşık 2.500 tl civarı,

saygılarımızla,"

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

goxb link' Alıntı:
800-1000 TL'na bu iş bitse bence kimse 500 TL verip valve care taktırmaz. DH prins konusunda insignia subapları için verilen rakam 2500 TL.
800-1000 Tl bana mantıklı gelmiyor. Doğru ise hepimiz gidip LPG dönüşümü yaptıralım. Hatta Prinse falan gerek kalmaz BRC yeter.

opel insignia 'lar için özel lpg subapları mevcuttur,isteyen mevcut subaplarını bunlarla değiştirebilir,(8 emme ,8 egzost subabı),

saygılarımızla,"

vectranın bütün subaplarının sadece 70 tl olduğu biliyor musunuz? subaplar zaten 300 tl civarında geri kalan ise işçilik...ben değiştirirsem subapları zaten brc tarzı bir şey düşünüyorum lpg kiti olarak.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
[quote author=goxb link=topic=3433.msg77557#msg77557 date=1324852285]

saygılarımızla,"

vectranın bütün subaplarının sadece 70 tl olduğu biliyor musunuz? subaplar zaten 300 tl civarında geri kalan ise işçilik...ben değiştirirsem subapları zaten brc tarzı bir şey düşünüyorum lpg kiti olarak.
[/quote]
Haklıymışsınız 80 Euro civarı yazıyor

http://www.opelparcaci.com/main/products.asp?cat_ID=253

Bunlar neden 2500 TL istiyor o zaman? Kâra bak yaw! 500 Tl verip valve care taktırmaya gerek yok o zaman. Prins forumuna bir sorayım bakalım ne diyorlar.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dediğim gibi işçilik ücreti bu fazlalık olan:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba garantiden cıkmıyormu peki..