Lpg Konusunda Fikri Olanlar

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene şiddetle karşı çıkmama rağmen bende senin gibi benzin ibresine bakmaktan bunalınca 1 ay önce bende lpg taktırdım. Şimdi de bu zamana kadar niye yapmadım diye kendi kendime kızıyorum. Arkadaşım garantili, güvenilir sattığı urunun arkasında duran sağlam bi usta bul taktır, rahat et.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
marka konusuna bir şey diyeceğim yok ama sakın tam enjeksiyonlu aracınıza düz sistem taktırmayın.
Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız aracınıza en uygun olanı taktırın.

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg takması zaman olarak nekadar sürü yor 1 gün

1gün mü yoksa 2 saat falan mı bu konuda da bilgi verir seniz sevinirim ben de taktıracağım zavolli yada tartarino

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşım lpg doğrukara vermelisin geri dönüşü yok çünkü

Merhaba Arkadaşlar 1999 Model Astra G otomobilim var malum son benzin zamlarından sonra benzin fiyatları abartı bir şekilde arttı haliyle artık arabama binemez oldum:sorry: Maaşlı çalışan biri olarak sürekli gözüm benzin ibresinde ve yol bilgisayarında oluyor:D Günlük ortalama 30 km yol yapıyorum tabi bu mecburiyet karşında yaptığım km yoksa gezmek felan nerde bide gezsek ocağımıza incir ağacını dikecek bu benzin denen mendebur Lpg taktıran arkadaşlar memnunlarmı atiker marka lpg taktırsak sizce değermi bide bundan önceki aracıma taktırmıştım çok sıkıntı çektim ayarını tutturamadılar butün ateşleme sistemini yenilettim gene olmamıştı o şekliyle satmıştım arabayı hoş sonralarda satın alan kişi arızasını bulmuş lpg enjektörlerinden birisi arızalıymış ama beni resmen arabadan soğutmuştu. Şimdi tekrar aynı sorunlarla karşılaşma korkusu beni çok düşündürüyor opellerde lpg kullanımı ne durumda fikirlerinizi bekliyorum
Saygılar sevgiler.....

memnun olmadığını kendin söylüyor sun neden ısrar ediyorsun anlamadım zavolli taktır ozaman fiyatlı ama kaliteli önemli olan aracına zarar vermemk rahat kullan mak piyasada tek italyan malı zavolli marka lpg sistemidir bilgin olsun gerisi sana kalmış burda değil bide dolmuş ve taksicilere sor onlardaha iyi bilgi verirler sana şimdi 2 ay kullanan mı bilir yoksa 12 ay klla nanmı bilri sorarımsana oka saygılar