lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

luci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabam 97 vectra cd taktıralı 3-4 ay oldu hiç bir sorun çıkartmadı benzinle kullanırken neyse halen aynı 100 üzerinden 100 şehir içinde 150 -160 civarı yakıyor fiyat olarak ben lavato simit tank ile 1750'ye taktırmıştım 1200-1250 gibi fiyatlar duydum sonradan voltran markaymış ve takmırmamı tavsiye etmediler lavato yada brc' den şaşmayın derim

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direk alıntı yaptım ben ben kapanır demiyorum yani taksiciler bile artık dizel teknolojisini kullanmaya başladılar ankara bir sürü CRDİ Hrundai accent DCİ megane multijet Albea araba görüyorum

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lpg den memnunum taktıralı 20 bin oldu problem cıkarmadı

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tırsıyorum LPG li araca binmeye bana yürüyan bomba gibi geliyo her an tehlikeye hazırmış gibi geliyo

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizdeki tipoya 50-60 bin km bindik lpgeyle ve hiç bi sorunla karşılaşmadık ve gayet mennundum ve km başına bana kilometrede 7,5 kuruş kazandırdığını düşünürsek bana olan kazancı 4500 ytl gibi rakam ki zaten ben tipo+6000ytl ye benim vectrayı aldım ve şimdiki vectrama da lpg taktırdım, zararlı mı diceksiniz tabiki zararı vardır sonuçta motor benzine göre dizayn edilmiş ama benim düşüncem hiç bi araba benle yaşamıcak, ben cebimden çıkacak paraya bakarım, sonuçta parayı kimse sokaktan bulmuyo ki eksozdan boşa akıtsın. napalım 115bg yerine 110bg kullanırım ama cebim rahat eder :) inşallah vectramda da bi sorunla karşılaşmam da tadına vararak binerim arabama :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
X18XE' Alıntı:
bizdeki tipoya 50-60 bin km bindik lpgeyle ve hiç bi sorunla karşılaşmadık ve gayet mennundum ve km başına bana kilometrede 7,5 kuruş kazandırdığını düşünürsek bana olan kazancı 4500 ytl gibi rakam ki zaten ben tipo+6000ytl ye benim vectrayı aldım ve şimdiki vectrama da lpg taktırdım, zararlı mı diceksiniz tabiki zararı vardır sonuçta motor benzine göre dizayn edilmiş ama benim düşüncem hiç bi araba benle yaşamıcak, ben cebimden çıkacak paraya bakarım, sonuçta parayı kimse sokaktan bulmuyo ki eksozdan boşa akıtsın. napalım 115bg yerine 110bg kullanırım ama cebim rahat eder :) inşallah vectramda da bi sorunla karşılaşmam da tadına vararak binerim arabama :)
:alkis: :alkis: :alkis:

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
gezgin72' Alıntı:
merhabalar sevgili opel kullanıcıları...
bende sizlerin aranıza yeni katıldım, 2001 Corsa Comfort 1.4 16v satın aldım ve cok memnunum. arac az yakıyor ama bende sıralı sistem taktırmak istiyorum.
Hangi markayı taktırmalıyım ve tavsiye edeceginiz konular var mı?
şimdiden teşekkurler...
Ben 2000 motor vectrayı ilk aldığımda ustaya götürüp sök şunu dedim. Adam, benim araç da sıralı sistem yok (fiat brava) söktürme benzinde buna binemezsin, böyle devam et dedi. Senin araban için bence hiç gerek yok. Zaten araç küçük, bir de depon iyice küçülecek. LPG'nin motora zararı da cabası. Aracın elektrik sistemi büyük ihtimalle arıza verecek.
Bırakın 1,4'ü 1,6 motora inersem lpg'siz bineceğim.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Konfor,kalite,hava,gösteriş mi yoksa az yaksın,hiç yakmasın meselesi mi? Her ikisi birden mümkün değil. Birinden birini seçmek gerek. Örneğin fiat 126 Bis'ler hiç yakmıyor benzini kokluyor diyorlar:)

rakkas_dream

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bende astra var sıralı sistem tüp taktırdım tüp bana 1.450 ytl patladı markası lavato yalnız ilk başlarda cok sıkıntı cektım M@honi bilir söktürmeyi bile düşündüm ama sorunlar ortadan kalktı şimdi çok memlunum.Ben Ankara'da ANKARA LPG denilen biryere taktırdım.(yeri ivedikte)

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
slm

96 vectra a kasa lpg taktırmak istiyorum.sizce doğru bir iş yapmış olurmuyum ve tavsiye edebileceğiniz marka varmı:help: