lpg taktırdım BRC marka astra g twinport aracıma

mEeMOo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakım aralıklarına dikkat edersen hic bi problem yaşamazsın..ben lpg taktıralı 60 bin km oldu aracım 176.000 de bakımlarını ihmal etmessen hic bi sorun olmaz..aracının yag seviyesini kontrol et muhtemelen lpg yle alakalı degildir sadece aynı zamana denk gelmiş..hayırlı olsun..

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende oyle düşünüyorum yagın degişme zamanı geldi diye degiştircam bakalım yarın servise danışcam ne cıkacak bakalım tşkler şimdilik

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben gt ye brc takdırdım canavar gibi en ufak problemim yok lpg de araç la 230 kmh yaptım daha ne yapayım

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuc lpg den kaynaklanan bi sorun degilmiş servise gittim bugun sonuc yag kontrol sensoru arzanlmış sorun ondan kaynaklnıyormuş kaca patlar o bize bilnmez ama ucuz yollu bulmak lazım sıfırı 160ytl dediler sensöre

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Ferhil06,

Mesajınızı yeni okuyorum, öncelikle geçmiş olsun. Arabanıza LPG taktığımız için bizim de arabamız sayılır :) Uygun olduğunuz zamanda bize uğrayabilirseniz parçayı çok daha ucuza bulabileceğimizi düşünüyoruz.

Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ

Kaan Arslanlı

sonuc lpg den kaynaklanan bi sorun degilmiş servise gittim bugun sonuc yag kontrol sensoru arzanlmış sorun ondan kaynaklnıyormuş kaca patlar o bize bilnmez ama ucuz yollu bulmak lazım sıfırı 160ytl dediler sensöre

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkler kaan bey ilginizden dolayı ugrayacagım bi ara kısmet olursa yanıınza lpg ilgili musait oldugumda inşallah. iyi calışmalar dilerim

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar, aracınızdaki arıza bu aşağıdaki durum olabilir mi acaba, ben aracımı ikinci el aldım bu haber çıkınca yetkili servisi aradım ve bu kapsama girip girmediğini sordum, bu kapsama giriyormuş. yetkili servise götürdüm yarım gün orada kaldı ve ücretsiz değişti. siz de bir bu haberi okuyup yetkili servisle görüşün belki sorun bundan kaynaklanıyordur....

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=26862