LPG ve Opel Vectra 2.5 V6 CDX ??

berkantuana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis:

bu faydalı bilgiler için teşekkürler dostum,burada yazmanın sakıncası yoksa siz seq 56'yı nerede ve kaça taktırdınız, reklam olmasın derseniz özelden msg. atarsanız sevinirim...

rica etsem banada pm atın fiyatı ne olur ve en iyi montaj nerede yapılır
:help:

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 9 ay once TARTARİNİ taktım 2.5 v6 cdx e 17bın km yaptım şuanda ne performasn nede başka bi sorun yaşamadım şimdillik..
çift regilatörlu ve çift beyinli sistem 1000€ ya peşin taktırmıştım ;)
benzınde 11lt
lpg de 12,13lt arasında yakıyor araç ;)

bu arada 99 model GT 'm var ondada aynı markanın 2.0 lar için olanı mevcut o drek 11lt lpg yakıyor ;) performans olarak ondada kesınlıkle bi sıkıntı yok ;)

başka bi forumda açtgım ve paylaştıgım konu 11 aydır devam ediyor çok kapsamlı araçtırmalar yaptık;) çok tartıştık...
BRC-TARTARİNİ sorunsuz..
PİRİNS mükemmel ve pahalı..
Türk markalar kesinlikle sorun çıkartıyor

berkantuana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

ben 9 ay once TARTARİNİ taktım 2.5 v6 cdx e 17bın km yaptım şuanda ne performasn nede başka bi sorun yaşamadım şimdillik..
çift regilatörlu ve çift beyinli sistem 1000€ ya peşin taktırmıştım ;)
benzınde 11lt
lpg de 12,13lt arasında yakıyor araç ;)

bu arada 99 model GT 'm var ondada aynı markanın 2.0 lar için olanı mevcut o drek 11lt lpg yakıyor ;) performans olarak ondada kesınlıkle bi sıkıntı yok ;)

başka bi forumda açtgım ve paylaştıgım konu 11 aydır devam ediyor çok kapsamlı araçtırmalar yaptık;) çok tartıştık...
BRC-TARTARİNİ sorunsuz..
PİRİNS mükemmel ve pahalı..

Türk markalar kesinlikle sorun çıkartıyor

Bakalım nasipse BRC taktıracam

v6 vectra 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 2.5 v6 var fakat senin aracın kadar fazla yakmıyor şehir içinde 100km/ 10,5 11litre şehirdışı 8,5-9 litre arası yakıyorrr sana göre bayaa düşük ama ben yinede lpg taktırmayı düşündüm fakat bizdeki motorun omega motoru ve biraz karışık bi sistem olduğu için takılan araçlarda arıza lambası nın sürekli yandığını duydum, okadar para verip başıma dert açmamak için vazgeçtim. senin aracın çok fazla yakıyor bence bi servise göstermelisin sürekli spor konumda çalışıyo olabilirr 12 litreden fazla yakmaması lazım

berkantuana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
!

bendede 2.5 v6 var fakat senin aracın kadar fazla yakmıyor şehir içinde 100km/ 10,5 11litre şehirdışı 8,5-9 litre arası yakıyorrr sana göre bayaa düşük ama ben yinede lpg taktırmayı düşündüm fakat bizdeki motorun omega motoru ve biraz karışık bi sistem olduğu için takılan araçlarda arıza lambası nın sürekli yandığını duydum, okadar para verip başıma dert açmamak için vazgeçtim. senin aracın çok fazla yakıyor bence bi servise göstermelisin sürekli spor konumda çalışıyo olabilirr 12 litreden fazla yakmaması lazım

bakalım artık ankaraya bi gidelim servise filanda sokacam belkide benim arabada bi problem var die çok yakıyodur

berkantuana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ığdır da trafik mi var ki şehir içi sarfiyattan dertlisin :) zaten avuç içi kadar yer. bir de lpg istasyonları çok sınırlı. her önüne çıkan yerden alma derim. çok fazla kaçak yakıt girip çıkıyor ığdır' a. tabii lpg dönüşümü yaparsan çok rahat edersin.

dorudur avuç ici kadar yer ve gidilebilecek doru dürüst bi yer yok buda arabayla sürekli sehirde turlanmak için bi sebeb :rolleyes: