LPG'den memnun musunuz, değilmisiniz

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:
arkadaşım sistem araç ısınana kadar benzin kullanıyor dolayısıyla çalıştırmada benzinle oluyor.Sakın senin arabada aküyle bujiyle ilgili bir sorun olmasın. ?? Bi ustaya baktır istersen. Yada benim yaptığım gibi bujileri ve hava filtresini deiştir garanti olsun. Hatta ben işi iyice garantiye alıp yakıt filtresinide değiştirdim. Bunlar ucuz ve herkesin kolaylıkla yapabileceği bakımlar.:good:
arkadaşım arabam 15.000 kmde ve benzinde 200 km yaptım sorun ortadan kalktı ama lpg kullanınca tekrar başladı zaten brc distrübütörlüğününde haberi kronik bir sorun ve yazılımdan kaynaklanıyor. benim yaşadığım yerde program güncelleme gibi bir şansı yok onun için böyle idare ediyorum...yaza düzeltecem kısmetse...

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MKG' Alıntı:
arkadaşım arabam 15.000 kmde ve benzinde 200 km yaptım sorun ortadan kalktı ama lpg kullanınca tekrar başladı zaten brc distrübütörlüğününde haberi kronik bir sorun ve yazılımdan kaynaklanıyor. benim yaşadığım yerde program güncelleme gibi bir şansı yok onun için böyle idare ediyorum...yaza düzeltecem kısmetse...

doğrudur ben de taktıralı 15 gün oldu özellikle son yazılımlı yüklü olup olmadığını sordum , güncel yazılımla gelen ürünmüş bendeki. geçmiş olsun, umarım bir an önce sende yazılımı yenilersin. Yada brc istanbulla bir görüş yazılımın yüklü olduğu parçayı kargoyla gönderirsin onlarda yükleyip geri gönderirler.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
MKG' Alıntı:

dediğin ben de 2 hafta kadar oldu sonra arabayla benzinde 30 km yaptım bi daha hiç olmadı -10 derecede falan tık diye alıyor eskisi gibi ama dediğin gibi kronik ve yazılımsalmış diye duydum.

redhead

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz makinacılar söyleriz Alman aptalmı benzin 'li yakıt sistemi koyuyor

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
redhead' Alıntı:

siz hangi makinacılarsınız ??? daha teknik olun lütfen . ortaya laf atmak kolay önemli olan atılan lafı teknik bilgilerle desteklemektir. Yoksa diğer mesajlar kafa karıştırmaktan sizede mesaj sayısı kazandırmaktan öeye gidemez.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
redhead' Alıntı:

ben de vatandaş olarak söylerim Almanlar benzine Türkler kadar vergi mi veriyor diye????

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
PArdon arabanin degerini,cekisini,motorun ömrünü , ve buna bagli diger parcalarin kolay asinmasini saylayaran ömrünü AZALTMIYORMU? Yani bu sistem nekadar dogru ?hatta teklikeli bile degil mi??
Benim arabam şehir dısı 0.150-0.145 (100-120 km/sn hızla) sehir ici 0.205-0.210 yeni kurus harciyor benzinli daha mantikli degil mi? yanlnis anlasilmasin ama fabrikacikisli lpg li arac olsa daha saglikli felan olmamı?

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
fabrika çıkış lpg li araçlarda da zaten şu an bizim dışarıda takdırdığımız kitler var bir farkı yok yani.Bende brc var ,Fabrika çıkış Albea da ve Chewrole de de Brc var 2 sinide montajını BRC Türkiye Sağlayıcısının yetkili servisleri montajlıyor. O yüzden bi fark olmaz. Sizin sözünü ettiğiniz tehlike biraz geride kaldı artık yani bu merdiven altı imalatlar zamanı falan eskiden yaygındı fakat şimdi hem vatandaş hem esnaf daha duyarlı...