LPG'siz kaç üye var...

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lpg siz mutluyum çok şükür,,,taktırmayı hiç düşünmedim bundan sonrada niyetim yok....................

orhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende omega 20 cd var.ilk sahibiyim.ona lpg.taktırdım 3senedir kullanıyorum.önce çok tereddüt ettim ama parası helal olsun.herkese tavsiye ederim.yalnız ruhsatlı lpg cilere taktırın ve tarantini olmasına dikkat edin.şimdi bu arabayı hanıma verdim. ben kendime omega 2.5 v6 aldım.önümüzdeki ay onada tüp taktıracağım.çünki diğerinde 3 senedir tek bir problem yaşamadım.yalnız servisin tavsiye ettiği gazı kullanın. özellikle uzun yola giden kardeşlere tavsiyem markasız gaz kesinlikle almayın.

S

serdarovsky

Bilgi Girilmemiş
selam

bende lpg yok ama fiyat araştırması yapıyorum..
corsa 1.4 gls ş.dışında 100 km de 10lt yakıyo...
gelde taktırma..
sizce bana kaça patlar bilen varmı...

burhannart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de lpg yok ve gerekte yok herhalde. kışın benzine geçinceye kadar bayağı bir benzin yiyor oda kışın ortalama aynı fiyata geliyor ne gerek var ki...

hcalik20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben taktırmadım. Şehir içi kısa mesafe kullanımlarda zaten çok da faydası olmuyor. Bir arkadaşım yeni taktırdı resmen burnundan geldi o kadar parayı verdikten sonra zaten ısınana kadar işyerine geliyor artı bir sürü arızada çıkmaya başladı.

esfan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce çok lpg li araç kullandım ama yeni aldığım arabama(opel astra) asla böyle bir şey düşünmüyorum.