Yeni opel corsa C'MON hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hkaan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba.
Ben yeni opel corsa almaya niyetliyim ancak bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.Birde bu yeni opel corsayı clio 3 ile kıyaslayanlar var hangisi iyidir yada kötüdür bilmiyorum ama sonuçta opel alman üretimi general motorun diye biliyorum.Bende dizelciyim fakat opelin 1.2 olan versiyonları var bu araç performans olarak nasıldır.Kasayı kaldıra biliyor mu yani makaslarda ve yakıt olarak 1.4 den farkı nedir.Aslında aklımda çok şey var ama birde yeni opel c mon'u kasım aralık ayını beklemelimiyim.Bilgi verir seniz sevinirim.
Saygılar.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu bütün sorularınızı bu bir hafta içinde tüm resimleri, detayları ve kullanıcı olarak yorumlarım ile beraber size aktarıcam. araba pazartesi gelecek daha sonra plaka felan çıkacak işte ne kadar sürerse. Aynen bende sizin gibi merak ediyorum bu araba nasıl birşey. bu arada ben 1.3 cdti modelini aldım. dizel ile ilgili olanlarına cevap verebilirim :)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence keşke biraz bekleseydiniz yeni olduğu için yılın ortasına doğru tüm eksikler tamamlanmış tüm versiyonler yüklenmiş olurak alırdınız kötülüğünden değilde araç yeni ya hani eksiklikler illaki vardır...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
illaki vardır abi eksiklikler dediğin gibi de zaten yeterince bekledim daha fazla beklemeye niyetim yok :)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
abi bu bütün sorularınızı bu bir hafta içinde tüm resimleri, detayları ve kullanıcı olarak yorumlarım ile beraber size aktarıcam. araba pazartesi gelecek daha sonra plaka felan çıkacak işte ne kadar sürerse. Aynen bende sizin gibi merak ediyorum bu araba nasıl birşey. bu arada ben 1.3 cdti modelini aldım. dizel ile ilgili olanlarına cevap verebilirim :)
70 bg likler 75 bg mi olmus? Sen hangisini aldın? 90 bg test sürüşünü yaptın mı?

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet en düşüğü ve en ucuzu 75 beygir olduğu için 75 beygiri alabildim ancak. maalesef test sürüşünü yapamadım ben dönerken araba yeni test arabası yeni gelmişti. 90 beygirlikleri 6 ileri vites. aynı motor aynı sıkıştırma oranları aynı hacim. farkı yaratan sadece şanzuman mı?

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha bilsem söylerim ama daha bilgilebemedim yakından dahi göremedim
opel3oc4.gif
logodrehungom5.gif
indtop1oto6xu5.jpg
milepologooi6.jpg

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
hkaan

Aramıza hoşgeldin.Üye arşivindeki tanıtımın formata uygun olmalı,yaş-isim ve meslek gibi bilgilerini de alırsak seviniriz.

hkaan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir arkadaşım bana opel Asta Edition 2001 model arabasın satmak istiyor oysa ben yeni Corsa düşünüyordum.Şimdi;
Bu araba nasıldır ve üstünde sıralı tüp takılı ve bu araba bana masraf açarmı çok kararsızım ve bu arabanın çok konforlu olduğunu biliyorum fakat ne kadar yakar servis bakımı masraflı mıdır ve bu arabanın fiyatı ortalama ne kadardır bana 21 çekiyor bilgisi olan arkadaşların önerisini bekliyorum ve bu araba şehir içi kullanımda tüplü olarak ne kadar yakar.araba 100 bine yaklaşık.önerilerinizi bekliyorum.
Saygılar.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.3 dizel derimm bak sonraa sonraa cok uzulursunn.. dizel teknolojisi cok gelismisss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...