Lüks servis diye ben buna derim

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhahaha fotolar manyak

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eee yuh derim yani ben buna...Allah korusun kaza esnasında yolculardan birini o soba fena şekilde yakabilir.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf adam fantaziii yapmış ::):) kestane fln közlemek için ideal yanlız verilmişti sanırım :)

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komik geliyor dimiii...
peki hiç o köy minübüsü ile yolculuk yapanınız oldumu.....
ben size söyleyeyim...
tam 7 yılımı verdim kars ilinde...ve soğuğun insanı nasıl kestiğini çok iyi bilirim....
tamam ilkel bir çözüm yolu ama en büyük lüksü o minübüs olan vatandaş için inanın çok faydalı bir sistem....
insanların çaresizlik içinde neler yapabilidiğini düşünün ve gülerken komik bulurken öncesinde tekrar tekrar düşünün......

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Keşke kat kaloriferi döşetseydi. Hiç olmazsa daha güvenli.

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komik geliyor dimiii...
peki hiç o köy minübüsü ile yolculuk yapanınız oldumu.....
ben size söyleyeyim...
tam 7 yılımı verdim kars ilinde...ve soğuğun insanı nasıl kestiğini çok iyi bilirim....
tamam ilkel bir çözüm yolu ama en büyük lüksü o minübüs olan vatandaş için inanın çok faydalı bir sistem....
insanların çaresizlik içinde neler yapabilidiğini düşünün ve gülerken komik bulurken öncesinde tekrar tekrar düşünün......

herhalde benim gibi birçok kişi de biliyor bu durumu..zaten olay traji-komik bir olay,,elden başka birşey gelmediği için yapıyor insanlar..ama yine de bu kadarına da pes dedirten bir olay..çünkü burda da -20 lerde 50 tane servis geliyor okula böyle birşey yok..biraz ilkel ve tehlikeli bir durum..