Lütfen Dikkat:alkol Bağimliliği

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzenli olmasa da alkol alıyorum, fakat en son ne zaman sarhoş olduğumu hatırlamam, herkes sınırını bilmeli bence

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insan sınırını bilmeli yaffsss.hayatımda bir kez kendimi kaybettim onu da kendi isteğimle yaptım.gaza gelip de hade bi tane daha dewiriym die deil.bir şişe wotka 10dk da ondan yarım saat öncede 4kutu miller.bir daha mı asla o kdr içmem.bir gn boyunca yataktaydm sürekli kusmaktan....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hiç içmedim,içmiyorum,içmeyeceğim;Allah nasip etmesin inşallah bi de şu sigara belasından kurtulsam tam süper olacak ...

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar içkininde kafası yok değil şimdi :p
fareye iki duble rakı içirmişler başlamış uleeeenyyynnn bana evin kedisini getirin demeye :pp

o işin esprisi tabi,kendini bilmek lazım..

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık yazdığın için böyle bir konuyu...
tşk ederim.aslında bende alkol kullanan birisi olarakyerinde ve zamanında ve kıvamında tüketilen alkole asla karşı olmam.ama dam gibi içeceksin.kaldıramıyorsan asla içmeyeceksin.ya gecenin bi yarısı kadının yüzünü gördümde ağlamaklı bir hal aldım.bu arada takip eden ve cevap yzan arkadaşlara teşekkür ederim.demekki kamuoyu oluşturabiliyoruz...bence bu ütr paylaşımlar insana örnek teşkil eder.ona göre davranır düşüncesindeyim. durmayalım derim.

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar rezil bir durum ya senin eşin çoluk çocuğun var madem içtin sapıtana kadar içme be kardeşim

ne olursa olsun her şey dozunda olsun abii...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün aynışey başıma geldi arkadaşım içti içti sonrada ben sarhoş değilimdiyip gezdi ama düz yolda yürüyemedi bi kaç kere düştü :) sonra aklı başına geldimi hayır!! o sarhoş değildi :)