Lütfen Dikkat:alkol Bağimliliği

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi sarhoşa sürekli varsayım oynamak gerek kesinlikle sen sarhoşoldun dememek lazım arabasını sen süremzsin diye istememek yada kullanmaya yeltenmemek bunları yaparsanız genelde istediginizi yaptırırsınız ama sen sarhoşsun dersen kabul etmez araç varsada vermez bu pisikolojik bi durum çok içmem ama bi sarhoş olup yeşil alanda bagır çagır şarkı söyleyip orda uymak istiyorum çok zamandır eger bunu yaparsam son kez içmiş olucam benim hayatımda pek yeri yok ortam olursa 2 bira yada 2 duble sek rakı içerim üstünede limon suyu içer 10 dakika sonra mekandan ayrılır biner arabama gidecegim yere giderim ne başım agrır nede midem bulanır

ama hiç içmemek en iyisi... azıda çoguda zarar

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ev arkadaşımı zamanında sokaklardan çok topladım.bi ara çıkmış apartmanların bütün zillerine basıp sevdiği kızın dışarı çıkmasını istiyormuş, bağırıyormuş.
demekki içmesini bilmek te çok önemli.ben hiç içmedim ama o dönem arkadaşımı içerken çok izledim. içer içer ondan sonra bak ben sarhoş olmadım der düz bir çizgide yürüdüğünü iddaa eder ama yamuk yumuk yürürdü.
işte böyle.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alkol kullanmayalı çok oldu zaten kullanyomda sayılmazdııı

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adabıyla içtikten sonra ne kendine ne de başkasına zarar vermezsin..

Bknz : İçiyorsak 1 sebebi var.

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sene önce kadar alkollu bi kişinin sebep olduğu kaza yüzünden, çarptığı araca takla attırıp, tavan üzerinde 50mt sürüklenen bi araba içinden 6 aylık bebek ve annesini çıkardım. Yaşadıklarımı hiç unutmam ve bu bana en iyi dersti.
Keyfim çok iyiyse, arabada kullanmayacaksam evimde yada arkadaşımda 2 duble bişiler içerim, ama ağzımla.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim depomda var lazım oldukca eski içtiklerimden kullanıyorum
ve artık içmiyorum sizde içmeyin birşey kaybetmezsiniz;)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şişede durmuyor dedikleri gibi..Ama ağzınla içersen...

Dünyada hiç özel bir gün olmasa ömür boyu içki içmek aklıma gelmez..Ama bazı anlar oluyor birkaç duble atıyoruz..Ama asla direksiyona geçmem..