lütfen okuyun! fikriniz önemli!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
To_death_corsa' Alıntı:
Servis neden astra yazısını söküp zafira yazsın arkadaşım fabrikasyon hatası olabilir...

ben orijinali sökmüştür demedimki.Şirket araçları çok el değiştirir.Her değişimden öncede servise gider.Servisde bakmışlardır yazı düşmüş , takalım demişlerdir.Yanlışlık oradan çıkmıştır.Servisde çalışan vatandaşın hatasıdır dedim.Ben bugune kadar nelerle kaşılaştım ohoo..Servis/Usta arkadaşlar darılmasın.fikrimi söyledim sadece.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Neyseki Ford,renault falan yazmamışlar.

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba yeni demişsin. Ben olsam servisle görüşmez, direk satış yetkiliyse görüşürdüm...
Ruhsata felanda iyice bakmak lazım, bunlar ne sattıklarını bilmiyor olabilirler...

Zafira fiyatına Astra satmış olmasınlar... ?

Şaka tabi ama, Servisler konusunda bazı arkadaşlar haklı, özellikle yaz döneminde stajerlere yaptırıyorlar böylesine basit işleri...
Sonra ZAFİRA yazan ASTRA ları görüyoruz işte...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de olabilir fabrikasyon hatası olmaz diye bişey yok sonuçta kul yapısı yalnız fabrikadan çıkarken uygulanan testlerden bu arabanın geçmesi düşündürücü bu gözden kaçıyorsa daha gözden kaçan neler vardır Allah bilir

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel ikalitedinde olduğu gibi herşeyde vurdumduymaz oldu ne yazikki böylşe hata yapılmaz araba bayiye gelene kadar hiçkimsemi kontrol etmez!HAdi bayiye geldi bayide nasıl kimse farketmez garip!Çok garip

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Fabrika atlamaz böyle bir şeyi,bu tamamen alınan yerin işi.şimdi derseniz fabrikadan gelen arabayla mı oynuyorlar ya da fabrikadan yazısız geliyor onlar mı takıyor diye,hemen bir fikir yürüteyim.Büyük ihtimalle bu bayii arabaya belki tır iniş çıkışlarında belki bayii içinde,belki servisteyken hasar vermiştir.Ve bunu ört-bas etmek için hemen yapışlarıdr-onarmışlardır.O sırada da daha servise gelen araçların modelini bilmeyen cahil bir eleman bu hatayı yaparak zafira'yı yapıştırmış olabilir...'yok artık' demeyin.Bunlar oluyor,olabiliyor.Yukarıda harun,6 vitesli ama topuzda 5 gorunen transporter'ı yazmış.Ben de 2000 yılında arkadaşımın bayisinden peugeot 206 roland garros alacaktım.3 ay sıra vardı.1 ay kala ertelettim,sırayı kaydırdılar beni 1 ay sonraya eklediler(1,6 110 hpleri gecelecek diye,o ana kadar 90 hp idi) Bir süre sonra da vazgeçtim arabayı almaktan ve tanıdık olmasından dolayı kaporamı sorunsuzca aldım geri.Ancak geri alırken arkadaş aynen şunları söylemişti ''iyi ki birinci 206'yı almamışsın,vuruk gelmişti o zaten,yapılıp satıldı''...

Hatırlamıyorum ama sanırım sağ çamurluğunu vurmuşlar sıfır arabanın.Yerine göre arabalar merkezden bayilere bile taşınabiliyor,dolayısıyla 5-10 km bayii tarafından kullanılabiliyor.Ben 'nasıl olur' demekten çok 'ayıp' demeyi tercih ediyorum başlıktaki konuya...

H

haakaan

Bilgi Girilmemiş
belki astra görünümlü zafiradır. doğan görünümlü şahin gibi
:) :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...