maalesef bende dayanamadım

emir79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: maalesef bende dayanamadım

hayırlı olsun bende 2016 ocak başlarında imzam da yer alan özelliklerdeki aracı 68.000 tl aldım, araca takriben 2-3 ay sonra bende atiker gold taktırmayı düşünüyorum samsunda gözü kapalı bu işi yaptıracagım işin ehli bir usta bulsam bütçe falan dinlemeyip taktıracam, araba besiye çekilmiş boğa gibi yatıyor evin önünde çok sinir bozucu bir durum, ayrıyeten bu sistemi taktıran arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum iyi akşamlar.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emir79' Alıntı:
hayırlı olsun bende 2016 ocak başlarında imzam da yer alan  özelliklerdeki aracı 68.000 tl aldım, araca takriben 2-3 ay sonra bende atiker gold taktırmayı düşünüyorum samsunda gözü kapalı bu işi yaptıracagım işin ehli bir usta bulsam bütçe falan dinlemeyip taktıracam, araba besiye çekilmiş boğa gibi yatıyor  evin önünde çok sinir bozucu bir durum, ayrıyeten bu sistemi taktıran arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum iyi akşamlar.

sahin muhendislik bu konuda iyi oldugunu duydum ve ben orada taktirdim kisilerin ilgi alakasida guzel ben memnun kaldim onerebilecegim orasi var bir gorus istersen

halilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler Arkadaşlar. Bugün Ruhsata işletme işinide hallettim toplam 300 tl de ona verdim ve otobana çıkdım dip gaz yapıp performans denedim 180 200 banamısın demedi tüp deki performansda hoşuma gitti .

NAZIM GÜLEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

halilbey aracınız hayırlı olsun. nerdeki bayiye taktırdınız.2700 peşin yerine taksit imkanı varmıdır. sordunuzmu

halilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler , Elazığ da taktırdım, 2850 gibi bir fiyat dediler 9 veya 10 aya kadar taksit yapıyorlar fakat benim kartım olmaması sebebiyle peşin yaptık. bir kaç yerden fiyat aldım 2800 den aşşağı inmediler birde buradaki dostlarım hep söylüyor işçilik işçilik diye bu yaptırdığım yerde gerçekten emekcilik olarak hakkını verdiler. aldıkları para helal olsun.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hadi gözün aydın diyelim :)

emir79' Alıntı:
hayırlı olsun bende 2016 ocak başlarında imzam da yer alan özelliklerdeki aracı 68.000 tl aldım, araca takriben 2-3 ay sonra bende atiker gold taktırmayı düşünüyorum samsunda gözü kapalı bu işi yaptıracagım işin ehli bir usta bulsam bütçe falan dinlemeyip taktıracam, araba besiye çekilmiş boğa gibi yatıyor evin önünde çok sinir bozucu bir durum, ayrıyeten bu sistemi taktıran arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum iyi akşamlar.

Daha önce de size söyledim mi bilmiyorum. Çorum Özençler gibi bir yer size yakınken neden Samsun da olmasını istiyorsunuz?

halilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim sağolun metin hocam. sizin sözleriniz benim için çok Kıymetli. Bu konudada yine sizi dinledim: )

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

halilbey' Alıntı:
teşekkür ederim sağolun metin hocam. sizin sözleriniz benim için çok Kıymetli. Bu konudada yine sizi dinledim: )

Estağfirullah abi. Kaçınılmaz son 1-lpg 2-supap :D

halilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabi hemen değil dimi sibop derken. ? bu arada Metin Hocam LPG tercihimiz nasıl landirenzo evo yağlamalı kit simit tank 2700 tl peşin.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kacinilmaz derken hemen olmaz. Sigorta dahilse iyi. Gecen yil bana haric dediler 2700 gittim Corum BRC de 1900 e taktirdim.