MBA 60 ima xenon ve camlara film cekilmis hali

meco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeeeeel' Alıntı:
cok güzel olmus ya bişey soracam arabayı alırken bu jantlardan isteyince fiyat farkı mı istiyolar?hangi modelinde var bu jant?

bu jantlar opel astra nin cosmo versiyonunda kullanilan jantlar. Ama elegance ve enjoy larda ayni standadrt jantlar kullaniliyor fakat istersen daha sonra taktirabiliorsun sanirim fiyati da 1600 ytk civarinda opelin calisanlarinda duymustum

meco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rukiroma' Alıntı:
süper olmuş :good: ama sislerede müdahele etsen :rolleyes:

Evet en kisa surede onlarada mudahale edecehim.Ampul taktirmak istiyorum hangi marka oneririsiniz ve tatminkar sonuclar alabilirmiyim philipsin bi modelini diyorlardi kullananlar warsa yorumlarsalar sevinirim.Kazasiz belasiz surusler

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız binme dilegin ile...i teck diye bir marka söylemislerdi bana...Audi a4 ' de kullanıyor bizim arkadas 4 aydır bir sorun yok...

opeeeeel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meco' Alıntı:
bu jantlar opel astra nin cosmo versiyonunda kullanilan jantlar. Ama elegance ve enjoy larda ayni standadrt jantlar kullaniliyor fakat istersen daha sonra taktirabiliorsun sanirim fiyati da 1600 ytk civarinda opelin calisanlarinda duymustum

oo iimis 16' galiba.bu jantların benzeri focus st de var ford daha sonra cıkardı resmen astra dan calmıslar ya da ben cok benzetiyorum

alloysfocusst800x600gj2.jpg

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufaltintepe' Alıntı:
kazasız belasız kullan arkadaşım üzel olmuş ama sisler sanki biraz bozuyo farları
KAtılıoooruummm sislerdee xenon olsa tam süperr olcakkk:)

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Ben Takside Gördüm Sisleri Beyaz Ampul Takmiş Harika Olmuş Ole Bi şans Varsa Sende Hiç Durma