MBA 60 ima xenon ve camlara film cekilmis hali

meco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
kazasız belasız bu opc line paketi mi

ben alırken opc paketı yoktu bayıden body kıtlı cıkarttım aracı.Daha sonra body kıt ısmı opc paketı adını aldı dostum

hakan_lion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta araba çok hoş bende camlara film çektirmek istiyorum ama 300 çok deilmi 50 liraya sanayide çekiyolar yani ruhsata işletmen gerekiyormu bi bilgilendirirsen sevinirim veya ruhsata işlettilermi b

meco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan_lion' Alıntı:
usta araba çok hoş bende camlara film çektirmek istiyorum ama 300 çok deilmi 50 liraya sanayide çekiyolar yani ruhsata işletmen gerekiyormu bi bilgilendirirsen sevinirim veya ruhsata işlettilermi b

Dostum var piyasada ucuz iscilik te yapan bende aldim 100 150 ytl arasi fiayatlar hatta 600 ytl bile aldim.Benim icin onemli olan montaj ve sonrasinda basim agridiginda bayiye gidip hakkima aramakti. Kullanilan cam filmleri 3m makra. Cok da iyi yapmislar montaj da dahil.Tatminkar sonuc werdi.Benim sana tavsiyem iyi arastir isciligi daha onemli sonradan basin agrimasin.Ruhsata gelince isletmedim bi sorunda cikmaz sanmioyrum herahlde

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meco' Alıntı:
Dostum var piyasada ucuz iscilik te yapan bende aldim 100 150 ytl arasi fiayatlar hatta 600 ytl bile aldim.Benim icin onemli olan montaj ve sonrasinda basim agridiginda bayiye gidip hakkima aramakti. Kullanilan cam filmleri 3m makra. Cok da iyi yapmislar montaj da dahil.Tatminkar sonuc werdi.Benim sana tavsiyem iyi arastir isciligi daha onemli sonradan basin agrimasin.Ruhsata gelince isletmedim bi sorunda cikmaz sanmioyrum herahlde

Bende de 3M var. Garanti belgeli 5 Yıl Güneşten solma kabarma vs. İşçilik 10 numara.
Yalnız alakasız yerlerde içeriden görünebilen 3M yazıları sinirimi bozuyor :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
abi mercek olayına filan girseydin keşke geçen bi 307 geliyo karşı şeritten kör oldum resmen

Xenon olucaksa mercek şart..Acaip şaştı bu olay..Trafikte iyice arttı.. Bu far tipi halojen ampuller için..

Insallah seninkiler cok göz almıyordur.
sisler için beyaz philips dimond vision tavsiye ederim.Bende var.Sisler durumu bozmuş sende..

3M Film hakkındada ilerde memnuniyetini ögrenmem lazım..!(bende düşünüyorum yazdan önce)

Hayırlara vesile olsungüle güle kullan

opeeeeel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt yaa adamı kör ediyo merceksiz xenonlar bi çözüm bulsunlar merceksiz yasak falan olsun :D

CaLiBraCı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel araba emeğe sağlık ayrıca bu arabalar çok serii kalkıyo yaa..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız