Michelin, continental, yokohama hangisi iyidir.

psidia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin enerjy saver taktım memnunum.yol tutuşu ve fren mesafesi tatmin edici

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokohama gönül rahatlığı ile alabileceğin lastik.Ülkemizde satış politikaları zayıf ama ciddi anlamda kaliteli bir lastik.Tek handikabı çok fazla yol yapıyor ya da çakıl-taş yollarda çok gidiyorsan ömrü biraz daha kısa.Sert hamurlu değil aksine michelin konforunu aratmayacak kadar yumuşak hamurlu.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokohama gönül rahatlığı ile alabileceğin lastik.Ülkemizde satış politikaları zayıf ama ciddi anlamda kaliteli bir lastik.Tek handikabı çok fazla yol yapıyor ya da çakıl-taş yollarda çok gidiyorsan ömrü biraz daha kısa.Sert hamurlu değil aksine michelin konforunu aratmayacak kadar yumuşak hamurlu.

Emre çok güzel özetlemiş..Passat'a lastik alırken Michelin-Yokohama C Drive arasında kaldım,ama iyi ki Yokohama almışım diyorum şu an.Çok yumuşak ve konforlu,fiyatı daha uygun.

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR KÖTÜ CORSA B ARACIMA LASTİK ALMAK İSTİYORUM
ŞUAN MEVCUT OLAN LASTİK MİCHELİN ENERGY 60,000 KM OLDU İYİCE DAĞILDI LASTİKLER.

ustamın önerdiği lastik CONTİNENTAL
benim düşüncemde MİCHELİN ENERGY SAVER uzun ömürlü çünk
bide hem fiyatı uygun hemde kaliteli diye duydum YOKOHAMA Adrive
sizce hangi lastiği almalıyım.yardımcı olursanız sevinirim.

lastik ölcüleri

165/70/13" 79 T
siz zaten lastiğin iyisini biliyorsunuz:)michelin kullanıcısı sınız,aracınızda bu lastik için ideal ölçülerde,hangi başka lastikler bu kadar kullanımda pek sağlam kalabiliyor ki,illaki kullanıcıya göre ömür uzar yada kısalır,,,benim mevcut aracımda continental var(225-55-17)memmunum şimdilik,ama ilerisini bilemiyoruz,araç ağır, yol kötü,seri kullanıyoz,yani birazda bize bağlı lastik ömrü:)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz zaten lastiğin iyisini biliyorsunuz:)michelin kullanıcısı sınız,aracınızda bu lastik için ideal ölçülerde,hangi başka lastikler bu kadar kullanımda pek sağlam kalabiliyor ki,illaki kullanıcıya göre ömür uzar yada kısalır,,,benim mevcut aracımda continental var(225-55-17)memmunum şimdilik,ama ilerisini bilemiyoruz,araç ağır, yol kötü,seri kullanıyoz,yani birazda bize bağlı lastik ömrü:)

bende de Continental Sport Contact 3 var Mercedes C180 komp. vb. modellerde fabrika çıkışı sunulan üst sınıf bir lastik, daha önce de Continental kullandım her yönden iyi bir lastik buna özellikle uzun ömür dahil tavsiye ederim.

Michelin hamur yumuşaklığı bakımından üstünse Continental dayanıklılık bakımından üstündür ama ikisi de güzel lastik, fiyatlarına desenlerine göre karar verin çok farketmez alın gitsin yani :)

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim kullanım durumum şu şekilde
hafta içi günde 50 km şehir içinde kullanıyorum
6-7 ay boyunca tekirdağa yazlığa gidiyorum hafta sonu orda yolların toprak çakıllı vs.
buna göre bana en iyi yol tutuşu sağlayan ve toprağa çakıla dayanıklı bir lastik tavsiye edermisiniz.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim kullanım durumum şu şekilde
hafta içi günde 50 km şehir içinde kullanıyorum
6-7 ay boyunca tekirdağa yazlığa gidiyorum hafta sonu orda yolların toprak çakıllı vs.
buna göre bana en iyi yol tutuşu sağlayan ve toprağa çakıla dayanıklı bir lastik tavsiye edermisiniz.

ya continental al ustanın da önerdiği gibi ya da Lassa al, lassa impetus 2.