Michelin-Dunlop-Continental

Hangi lastiği seçmeliyim

• Dunlop

Oy: 2 4.3%
  • Michelin

Oy: 34 73.9%
  • Continental

Oy: 10 21.7%

• Kullanılan toplam oy
    46

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğim gibi primacy hp ben kullanıyorum bundan sonraki bütün tercihlerim bu lastikden yana olacak ve bu lastiği herkese önereceğim. 1100 lira verdim 4 tanesine ama şimdiden parasını hakkettiğini düşünüyorum..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:Michelin Pilot Primacy hp

michelin in üst seri lastikleri güzeldir tavsiye ederim ama gidip energy serisi alırsanız michelin kabusa döner

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tercihler ağırlıklı olarak Michelin'de,ben de o yönde karar verecek gibiyim ama ilk mesajdaki Dunlop'tan farklı olarak bir de bu var;

http://www.lastik24.com/default.asp?gb=urun&kat=Lastik&uk=607

Online lastik sitelerinden alışveriş yapan var mı,memnuniyetsizlik yaşanıyormu acaba?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cüneyt bence görerek almakta fayda var, piyasadan aldığında sökme takma ve balans (bazı yerlerde indirimli olarak rot ayarı da yapıyorlar) ücretleri fiyata dahil. Ben bir arkadaş aracılığı ile bir yerden lastik aldım. Önceleri lastik başı üç beş karımız oldu ama daha sonra araca takdırırken ücret ödedim.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
1 ay önce michelin aldım çok memnunum şuan özellikle frenlemesi çok çok iyi önceki lastiklerim pirelliydi onun yanında bu lastik olduğunu hissetiriyoır gerçekten

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaklaşık 4 seneden beri mıchelin kullanıyorum ve her yönüyle çok memnunum...herhalde yine michelin alırım yine michelin...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cüneyt bence görerek almakta fayda var, piyasadan aldığında sökme takma ve balans (bazı yerlerde indirimli olarak rot ayarı da yapıyorlar) ücretleri fiyata dahil. Ben bir arkadaş aracılığı ile bir yerden lastik aldım. Önceleri lastik başı üç beş karımız oldu ama daha sonra araca takdırırken ücret ödedim.
Savaş abi haklısın ama İzmirde aynı continental lastiklere 250 tl nakit fiyat verdiler.İnternet fiyatları çok daha uygun görünüyor..