motor silk katkı maddesi

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
ben geçen hafta bakımda koydurcaktım, usta gerek yok dediği için koydurmadım. aslında aklımda kalmadı değil. sonuçta işe yaradı diyen de çok. fazladan param olduğu bir sefer denemek için koymayı düşünüyorum

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım herkesin endişesi aynı.sağlam motora zarar verme ihtimali.umarım kimsenin başına böyle bir iş açmaz.ancak psikolojik olarak oluşabilecek hertürlü olumsuzluktan yapılan katkıları sorumlu tutulacaktır:D

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu meretin uygulanabilmesi için; araç yağ yakmayacak, araç motorunda sorun olmayacak, km si fazla olmayacak, fazla sarsıntılı çalışmayacak, blok vesairede çatlak-patlak olmayacak, yağ değişimini müteakiben yapılacak ve sonraki değişimde tekrar edilecek..

Annen güzelmi derler bizim orada.. Ben yeni yağı koyduktan sonra zaten araba az yakıyor, az titreşiyor, az ses yapıyor .. Bu ne işe yarıyor peki?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop:
Bu meretin uygulanabilmesi için; araç yağ yakmayacak, araç motorunda sorun olmayacak, km si fazla olmayacak, fazla sarsıntılı çalışmayacak, blok vesairede çatlak-patlak olmayacak, yağ değişimini müteakiben yapılacak ve sonraki değişimde tekrar edilecek..

Annen güzelmi derler bizim orada.. Ben yeni yağı koyduktan sonra zaten araba az yakıyor, az titreşiyor, az ses yapıyor .. Bu ne işe yarıyor peki?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Para tuzaği kardeşim ne olacak

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pek tuzak olarak düşünmüyorum.netice itibariyle ülke topraklarımızda ülke insanının uzun yıllar uğraşları ve emekleri sonucu ortaya çıkarılmış bir üründür.eğer kalkınacaksa yerli olan mallarımızla bizim insanımız kalkınsın.avrupa birliği bor piyasasını düşürmek için elinden gelen kötülemeyi yapmaya başladı.türlü bizans oyunları dönüyor yine ortalıkta.hiç işe yaramadığını sanmıyorum.%5 katkısıda olsa bir başarıdır bence.belki yeni araçlarda gerekli değil ama yüzbini devirmiş araçların denemesinde bir sakınca olduğunu sanmıyorum.ingilterede en güvenilir kuruluşlarda test edilmiş bunlar.bu fiyata tuzak olmaz ayrıca bence.

raven5131

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bi şey soaracağım bu katkı maddesini koyduktan sonra silindir içindeki oyukları ve çizikleri doldurup kompresyonu arttırıyor denmiş. yanlış bilmiyorsam silindir içinde fabrika üretimi olarak özellikle yapılmış oyuklar var yağlamanın yapılması daha doğrusu yağ filminin oluşması için. bu maddeler çok mu akıllı sadece sonradan oluşanları mı dolduruyor? yanlışsam lütfen bana doğrusunu anlatırmısınız. eğer o kadar iyiyse ben de 104.000 km.deki arabama koyarım.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silindir içerisinde fabrika çıkışı çizik falan yok benim ildiğim.pürüzsüz bir yüzeyi var.ama mikron seviyesinde varsa onu göremem tabi.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Para tuzağı kaliteli yağ kullanın bunları kullanana kadar daha iyi sonuç alırsınız.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaliteli yağlar sorunu çözseydi bunların üretilmesine yada icat edilmesine gerek kalmazdı sanırım.birde o şekilde düşünürseniz tuzak olmadığına kanaat getirirsiniz bence.bu benim malım değil bende üretmedim ama bizim insanımızın incelemeden bilmeden araştırmadan bu önyargısı zaten herşeye baştan damga vurmasını sağlıyor.bizim insanımızdan başka bir millette hiçbirşey bilmeden bu kadar fikir üreten başka bir millet yoktur kusura bakmayın ama.