Motor Yardim..

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar gecenlerde trigerin oldugu yerden tıkır tıkır ses geliyodu.[bu arada degıstırelıde 1 ay oldu komple seti]neyse servıse gıttım kasnaklardan bıtanesının bılyası bozulmus daha dogrusu arızalıymıs neyse degıstırdıler,arabayı calıstırdım araba istop eder gıbı oldu bıkac sefer, usta braz gaza yuklen duzelır dedı duzeldıde servısten cıkınca maslak levent trafıgıne gırdım araba trafıkte rolantıdeyken bedford kamyonetler gıbı calısmaya basladı,gaza hafıf dokununca araba zıplamaya baslıyodu,rolantıde yanı devır satınde oyle barız oynama yok ama rahatsızlık hatsaffada.sıze sorum bılen,anlayan arkadaslar sızce neden olabılır bu 2 gun oldu hala devam etmekte problem.bu gunde gecmezse herzamankı gıbı doğru servıse yıne.bılgılerınız ıcın sımdıden tesekkurler.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ustam kaputu acıyosun.hava flitresinin üstünde bi tane valf var.depo havalandırma valfi.unun ucunda bi soket var bide uzun bi hortum var ince..o ince hortumu takip et çıkmıştır muhakkak..bi ucu valfe takılyo bi ucuda gaz kelebeğine sorunun bu ok

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam hemen gıdıp bakıyorum.inşallah dedıgın gıbıdırde servıse bıdaha gıtmek zorunda kalmam.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam baktım hepsı yerli yerınde duruyor.rolantıde duzensızlık devam edıyor araba tıtrıyor rolantıde.acaba dıyorum ustam bu trigerin gergınliginden falan olabılırmı yanı trıgerle alakalı cunku o dedıgım parcayı degıstırdıkten sonra boyle oldu ondan once arabanın calısmasında rolantıde hıcbır problem yoktu.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senın sorun setapxxx ınde dedıgı gıbı hortumdan eger kelebek bogazının hortumları takılıysa . aracın x motorsa emme manıfolt basınc sensörunun hortumu cıkmısta olabılır. ama o hortum cıkınca rolantıde tutmaz sıyah duman atar. veya kelebek bogazına gıren hava hortumlarından bırısı cıkmıstır. yahutta enjektörun bırısı arızalanmıstır ama yenı bakımdan cıkmıs oldugun ıcın bı hortum cıkma olasılıgı yuksek

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Uzmanlar söyleyeceklerini söylemişler.
Arayıpta bulamamışsın fazla uğraşma bakımını yaptırdığın yere git düzeltsinler.;)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Hortum Arizasi Var Gİbİ

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam hepsıne baktırdık dun carbon clean de yaptırdık sorun hala devam edıyor.ustalar subaplardandır dıyolar ama bı motor acıp subap temızlıgıne 1500 ytl istiyolar.bende okadar para vermektense bayiye takasa gırıp farkını odedıkten sonra 0 arac almayı dusunuyorum sogudum arabadan.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean yaptırdıktan sonra uzun yol yapmak benzin güçlendirici kulanmak yağı değiştirmek sorunun çözümünü bulmanı sağlaya bilir daha önce benzer bi problem yaşadık fakat şuanda herhangi bir problem yok

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bırde baska servıse gıdıcem bakalım onlar ne dıyecekler sorun hala devam edıyor.cunku trıgerın parcasını degıtırmeden once boyle bır calısma problemı yoktu aracta.sımdı subaplardandır deyıp motoru acmaya temızlemeye 1500ytl istiyorlar ben sokaktamı buldum parayı.takarken yanlıslık yaptılar buyuk ıhtımal,bılen bılır buyuk ıhtımalle sente problemı var gıbı sız nedersınız olabılırmı.