Motor Yardim..

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujilerine ve ateşleme sistemine baktır birde bujilerden biri çalışmaya bilir...o zman araba zıplayarak gibi gürültülü çalışır...

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujilerine ve ateşleme sistemine baktır birde bujilerden biri çalışmaya bilir...o zman araba zıplayarak gibi gürültülü çalışır...

cmartesı goturdum arabayı bujılere herseye baktılar gaz kelebegını temızledıler.carbon clean yaptık ama banamısın demedı hala rolantıde tıtrıyor araba.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cmartesı goturdum arabayı bujılere herseye baktılar gaz kelebegını temızledıler.carbon clean yaptık ama banamısın demedı hala rolantıde tıtrıyor araba.
ya trigeri takarken kaçık takmış olabilirler mi hemen hemen aynı sorunu yaşamıştım ben de serviste tekrar ayar yaptılar düzeldi ??

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya trigeri takarken kaçık takmış olabilirler mi hemen hemen aynı sorunu yaşamıştım ben de serviste tekrar ayar yaptılar düzeldi ??

ya zaten ne olduysa trıgerın bılyasını degıstırdıkten sonra oldu sonrada hıc duzelmedı.senın arabada sureklı rolantıdeyken tıtreme yapıyormuydu barız şekılde.olmadı gıdecem baska servıse 3 sefer gıttım duzeltemedıler bızımkıler.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya zaten ne olduysa trıgerın bılyasını degıstırdıkten sonra oldu sonrada hıc duzelmedı.senın arabada sureklı rolantıdeyken tıtreme yapıyormuydu barız şekılde.olmadı gıdecem baska servıse 3 sefer gıttım duzeltemedıler bızımkıler.
evet felaket titriyordu düşük devir giderken de araba sekiyodu
bikaç sefer de stop etti giderken çalışması düzensizdi sesi bile kötüydü,
meğer benim krank keçesini değiştiren dingil usta trigeri atık takmış, nerdeyse motoru alıyomuşum kucağıma,
götürdüm opel özel servise 1 saatte ayarladılar.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet felaket titriyordu düşük devir giderken de araba sekiyodu
bikaç sefer de stop etti giderken çalışması düzensizdi sesi bile kötüydü,
meğer benim krank keçesini değiştiren dingil usta trigeri atık takmış, nerdeyse motoru alıyomuşum kucağıma,
götürdüm opel özel servise 1 saatte ayarladılar.

valla bende goturcem adam gıbı bı servıse 3 e 5 bakmıycam yaptırcam artık.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rölantide titreme varsa rolanti motorundan yada gaz kelebeginden olabilir.Araba biyerden hava alıyor olabilir.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlattıkların benim başıma gelene çok benziyor, bence bi baktır trigere,söküp baştan taksınlar hatta
benimkini yapan usta hayret etmişti,bu kadar çalışmaması lazımmış bi diş daha kaçırsaymış motor iptal olcakmış

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean den sonra bujileride degiştirmek gerekebiliyormuş carbon clean de ısı oldugundan bujilerde bozulma olabiliyormuş

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlattıkların benim başıma gelene çok benziyor, bence bi baktır trigere,söküp baştan taksınlar hatta
benimkini yapan usta hayret etmişti,bu kadar çalışmaması lazımmış bi diş daha kaçırsaymış motor iptal olcakmış

arkadasım bende ona sınırlenıyorum zaten 2 sefer soktuler taktılar ya yazık gıt gel hem zamanımdan calıyolar hemde benzın yakıyorum cebımden calıyorlar.