Motorin ve Benzin Nerden Alınmalı (Nereden Alıyoruz)??

Hangi Akaryakıt İstasyonu???

• BP

Oy: 39 13.3%
  • OPET

Oy: 76 25.9%
  • SHELL

Oy: 112 38.2%
  • PETROL OFİSİ

Oy: 40 13.7%
  • TOTAL

Oy: 21 7.2%
  • DİĞER

Oy: 5 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    293

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shell 100 oktan gerisi yalan 1 depoda 20 milyon fark ediyor oda benim arabama değer bence arabasını seven ve üstün performans elde etmek isteyen arkadaşlara shell 100 şiddetle tavsiye ederim....

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shell v-power başka firmaları da denedim dayım 20 yıl BMW'de çalıştı benzini hep shell'den alırdı 520'sine bi bildiği var diye bende 5 yıl öyle yaptım. Memnun da kaldım.

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben shell türkiye genel müdürlükte çalışmaktayım. kesinlikle net bir şekilde shell türkiyedeki en iyi denetlenen dolayısıyla temiz benzini satmaktadır. eğer sürekli shell kullanımı yüzünden aracınızda problem oluşursa yada hiç okadar beklemeyip performansı beğenmiyorsanız direk müşteri hizmetlerini arayıp bayinin denetlenmesini isteyebilirsiniz. (zaten denetleniyor ama şikayet olursa daha sıkı bir denetime tabi olabilir.) 100 oktan konusunda ise shell bu konuda türkiyede tek firmadır. 100 oktan benzin motor hacmi yüksek performans araçlarında gözle görülür bir performans artışı yaratırken şehir içi için üretilen araçlarda bir farklılık getirmemektedir. günümüzde üretilen birçok araç için en uygun yakıt 95 oktan kurşunsuz benzindir. insanların benzin istasyonlarını tercih etmelerine birçok farklı kavram neden oluyor. fakat benzin kalitesi konuysa eğer shell denetim uzmanıdır.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pompacıların fiş vermek istememesinden yakınmaktayım ama aracın garantisi için alıyor ve saklıyorum.her pompacı aynı numarayı yapıyor abi fiş sana yaramaz vermiyelim diyor.aslında fiş yazmadan çıkış yapamaz yazıyor ama tanıdığı ticari araçlara.heryerde 3kağıt var.herkes vergi kaçırma sevdasında.bu benim aldığım shell bayisi için özel bir durum değildir sanırım her pompacı aynı kafadan...

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda opet 97 oktan en randımanlısı,hem performansı artırıyor motor daha sessiz çalışıyor ve daha atak hemde 95 oktanla l/100 km tüketim değerleri aynı,aralarında da fiyat farkı fazla değil...

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pompacıların fiş vermek istememesinden yakınmaktayım ama aracın garantisi için alıyor ve saklıyorum.her pompacı aynı numarayı yapıyor abi fiş sana yaramaz vermiyelim diyor.aslında fiş yazmadan çıkış yapamaz yazıyor ama tanıdığı ticari araçlara.heryerde 3kağıt var.herkes vergi kaçırma sevdasında.bu benim aldığım shell bayisi için özel bir durum değildir sanırım her pompacı aynı kafadan...

arkadaşlar bu konuda ki hassasiyetimizi şikayet ederek ileriye taşıyalım. shell şirket prensibi olarak devlet kanunlarına uymayan hiçbir işe ok demez diğer petrol şirketlerinin de bu doğrultuda davrandığını umut ediyorum. şikayetleriniz mutlaka işleme konulur. firmanın profesyonelliğine güvenebilirsiniz. sözleşmesi sonlandırılan birçok bayi oluyor. ama şikayet etmezsek hiçbir tepki göstermezsek böyle devam edecektir. illaki firmaya değil direk devlete de şikayet edilebilir sonuç elbet alınacaktır. fakat devlet vergi iadesini kaldırmak gibi politikalar izledikçe zaten zor olan vergi denetimi çok daha acınası bir hal aldı. benim öğrendiğim kadarıyla yazarkasa fişi alma/talep etme oranı %80 azalmış. bu çok büyük bir oran. pirince giderken evdeki bulgurdan olmaya benziyor biraz.