Motorin ve Benzin Nerden Alınmalı (Nereden Alıyoruz)??

Hangi Akaryakıt İstasyonu???

• BP

Oy: 39 13.3%
  • OPET

Oy: 76 25.9%
  • SHELL

Oy: 112 38.2%
  • PETROL OFİSİ

Oy: 40 13.7%
  • TOTAL

Oy: 21 7.2%
  • DİĞER

Oy: 5 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    293

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konuda ki hassasiyetimizi şikayet ederek ileriye taşıyalım. shell şirket prensibi olarak devlet kanunlarına uymayan hiçbir işe ok demez diğer petrol şirketlerinin de bu doğrultuda davrandığını umut ediyorum. şikayetleriniz mutlaka işleme konulur. firmanın profesyonelliğine güvenebilirsiniz. sözleşmesi sonlandırılan birçok bayi oluyor. ama şikayet etmezsek hiçbir tepki göstermezsek böyle devam edecektir. illaki firmaya değil direk devlete de şikayet edilebilir sonuç elbet alınacaktır. fakat devlet vergi iadesini kaldırmak gibi politikalar izledikçe zaten zor olan vergi denetimi çok daha acınası bir hal aldı. benim öğrendiğim kadarıyla yazarkasa fişi alma/talep etme oranı %80 azalmış. bu çok büyük bir oran. pirince giderken evdeki bulgurdan olmaya benziyor biraz.

böyle bir ülkede vergi iadesini kaldırmak gibi komik bir olaya imza atanlar bakalım ileride yargıda nasıl hesap verecek!!!

Kutsal_kiss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bp den alıyorum. opeti övmüşünüz arkadaşlar ama aracımı ilk aldığımda opetten alıyordum ama sonra sorun vermeye başladı servise götürdüm benzin filteresinde tabiri caizse benden başka herşey vardı :) 4 senedir bp den alıyorum hiç bir sorunumda yok. bence BP

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
ben pompacıların fiş vermek istememesinden yakınmaktayım ama aracın garantisi için alıyor ve saklıyorum.her pompacı aynı numarayı yapıyor abi fiş sana yaramaz vermiyelim diyor.aslında fiş yazmadan çıkış yapamaz yazıyor ama tanıdığı ticari araçlara.heryerde 3kağıt var.herkes vergi kaçırma sevdasında.bu benim aldığım shell bayisi için özel bir durum değildir sanırım her pompacı aynı kafadan...

HAHAHAHA :D
BEN SANA SÖLİYİM Mİ NEDEN FİŞ VERMİYORLAR ( BEN ALIRIM AFFETMEM ) ÇÜNKÜ O FİŞLERİ ANLAŞTIKLARI PLAKALARA YAZIP %5'DEN SATIYOLAR.BÖLECE ŞİRKET ARABASI KULLANAN ÇAKALLAR BOLLL BOLLL BENZİN FİŞİNDEN PARA ALIYO YADA % 5 LİK KDV İLE BENZİN FİŞİ ALIMI YAPAN FİRMALAR VERGİDEN CİCİ CİCİ DÜŞÜYO....
YANİ İŞİN ASLI ALMADIĞINIZ HER FİŞTE 2 TARAFLI KAZANÇ SAĞLANIYO.

BENZİN FİŞİNİZİ ALIN,HAKKINIZIN BAŞKALARINA SATILMASINA İZİN VERMEYİN . :good: