Motorin ve Benzin Nerden Alınmalı (Nereden Alıyoruz)??

Hangi Akaryakıt İstasyonu???

• BP

Oy: 39 13.3%
  • OPET

Oy: 76 25.9%
  • SHELL

Oy: 112 38.2%
  • PETROL OFİSİ

Oy: 40 13.7%
  • TOTAL

Oy: 21 7.2%
  • DİĞER

Oy: 5 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    293

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süredir Opet'ten alıyorum. Şu zamana kadar bir sıkıntı olmadı

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanıyorum bunun benzeri bi konu önceden forumda açılmıştı...Ben hep opeti tercih ediyorum..hiçde şikayetim olmadı..LPG alırkende opet aygaz alıyorum...Market bölmünde çalışan kız güzel olunca insanın başka istasyona gidesi gelmiyor :):):)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En az katkı bulunan benzinler Opet ve PO'da, en çok katkı bulunan benzinler Shell ve BP'de...

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence shell benzin istasyonlarını iyi denetlemiyor.shellden uzun yolda shell iyidir diye hep ondan aldım benzinin bitmesine yakın arıza lambası yanmaya başladı ve egr yi değiştirmek zorunda kaldım bir daha asla almam shellden

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende opet tercih ediyorum. Ama istasyondan istasyona fark ediyor. Depoyu ilk eve yakın olan bir opetten doldurdum. depo bitene kadar 568 km yol yaptım 0,208 ytl/km yaktım. İkinci depoyu çiftlik kavşağına gelmeden önceki opetten aldım mecburen. Bu sefer yakıt sarfiyatı 6,6lt/100km, 0,192 ytl/km oldu. Üçüncü depoyu yine ilk aldığım istasyondan aldım gittiğim mesafeye ve yakıt göstergesine bakınca ilk depodan daha fazla bir tüketim çıkacak gibi görünüyor.

Kısaca her istasyon aynı değil. Bu depo bitince eğer yakıt sarfiyatım armış olursa şikayet edeceğim eve yakın olan istasyonu.