Neler yeni

Muğla için usta/servie tavsiyesi?

barat

VIP Üye
Ad Soyad
Barış Tekin
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
Mugla yolunda aracim anahtarli esp uyarisi, motor ışığı ve kayan arac:) isigi yakti. Kendi ustam atesleme sorunu oldugunu soyledi telefonda. Mugla da guvenilir usta/ ozel servis tavsiyesine acil ihtiyacim var. Tesekkurler.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Mugla yolunda aracim anahtarli esp uyarisi, motor ışığı ve kayan arac:) isigi yakti. Kendi ustam atesleme sorunu oldugunu soyledi telefonda. Mugla da guvenilir usta/ ozel servis tavsiyesine acil ihtiyacim var. Tesekkurler.
Hocam nasıl oldu çözebildiniz mi ? Geçmiş olsun keşke tanıdığımız olsaydı oralarda.

barat

VIP Üye
Ad Soyad
Barış Tekin
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
Tesekkur ederim Hasip hocam. Sorun bobinden kaynaklaniyormus. Fırsatçı bir usta maharetiyle bobin+bujiler toplamda 700 tl ye çözüldü. Neyse ki yola devam edebildik. Allah hepimizi büyük kaza ve belalardan korusun diyelim...

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Bujiler iridyummu hocam resmen usta krizi fırsata çevirmiş 700 nedir :(

barat

VIP Üye
Ad Soyad
Barış Tekin
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
Kusura bakmayın. Tatilde olunca foruma girmeye fırsat bulamıyorum. Normal gm buji... Oyle oldu maalesef. Ulke olarak bu haldeyiz dönüp dönüp birbirimizi kazikliyoruz. Kendini sokan akrep misali... Bir türlü ahlaktan ödün vermeyen erdem sahibi insanlar yetistirmiyoruz. Kiymetli ustamiz bizi arabada coluk cocuk yakalayinca affetmedi. Rezervasyonumuz yanmasin, aile sicaklarda kalmasin diye bile bile lades olduk. Tabi hakkimi helal etmiyorum. Buraya da yazmaktan imtina etmeyecegim ki yolu Muğla ya dusen arkadaslar bu ustadan sakinsin diye... Muğla Asır Opel ozel servis- Volkan usta... Aman ha zor zamaninizda yakalanmayin! Baska ozel servisler de varmış da biz buna denk geldik. Can sağlığı olsun...

mehmet_48

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet Onay
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
keşke bu yazdıklarınızı daha önce görüp sizlere yardımcı olabilseydim. neyse bundan sonra muğla tarafında sorunu olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım.

MylvlDifferent

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hakan Demirtaş
Araç
Opel Corsa C
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Essentia
Model Yılı
2004
hocam malesef muğla her anlamda fırsatçı ve kazıkçı bir il ustanın iyisi de pahalı kötüsü de pahalı .

mehmet_48

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet Onay
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2013
hocam malesef muğla her anlamda fırsatçı ve kazıkçı bir il ustanın iyisi de pahalı kötüsü de pahalı .
ben muğla merkezdeyim ekin oto özel servisle çalışıyorum ustalarımdan ve servisten gayet memnunum. ben yolda kalan arkadaş falan olursa yardımcı olurum diye yazmıştım.

MylvlDifferent

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hakan Demirtaş
Araç
Opel Corsa C
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
Essentia