Navi 600 - Navi 900 güncelleme ve SD kart sorunu

ovozsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

2012 model opel astra 1,3 cosmo aracım var, aracın üzerinde navi 600 model teyp bulunmakta.
yabancı forumlarda navi 600 ün navi 900 e güncellenerek versiyon yükseltildiği yazıyor,
ayrıca aracı aldıgımda üzerinde navigasyonu çalıştırmak için sd kart olması gerekiyormuş fakat kart yok bu nedenle navigasyonu kullanamıyorum. sd kart takılı değil uyarısı veriyor.
SD kart içeriniği kendim kart yapmak için internette araştırdım fakat bulamadım. mevcut SD kartı olan arkadaşlar kart içeriğindeki dosyaları bana iletebilir mi ? yada navigasyonu çalıştırtmak için alternatif yol bilen bana yardımcı olabilecek birileri varsa da çok sevinicem.

kamgumi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mecburen SD card alacaksın içinde navigasyonun yüklü olduğu ya da alternatif bilen birisi varsa yazabilir. muhtemelen normal cd karda yüklenen bir programla bu iş çözülebiliyordur

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aracı ikinci el mi aldınız yoksa sıfır alırken mi vermediler kartı

Metin Emin

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

2012 model opel astra 1,3 cosmo aracım var, aracın üzerinde navi 600 model teyp bulunmakta.
yabancı forumlarda navi 600 ün navi 900 e güncellenerek versiyon yükseltildiği yazıyor,
ayrıca aracı aldıgımda üzerinde navigasyonu çalıştırmak için sd kart olması gerekiyormuş fakat kart yok bu nedenle navigasyonu kullanamıyorum. sd kart takılı değil uyarısı veriyor.
SD kart içeriniği kendim kart yapmak için internette araştırdım fakat bulamadım. mevcut SD kartı olan arkadaşlar kart içeriğindeki dosyaları bana iletebilir mi ? yada navigasyonu çalıştırtmak için alternatif yol bilen bana yardımcı olabilecek birileri varsa da çok sevinicem.
Arkadaşlar elimde navigasyon sd cartı var isteyen olursa irtibata geçsin.. markası navi 600/900 sd card. Sıfırdir 2020 günceldir

• Beğen
Tepkiler: kartal18

Ibrahim 63

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar elimde navigasyon sd cartı var isteyen olursa irtibata geçsin.. markası navi 600/900 sd card. Sıfırdir 2020 günceldir
Eger elinizde varsa yardimci olabilirmisiniz navi 600 sd kartim hic yok 05426643863

kartal18

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhaba iyi günler elinizde navigasyon sd kartı duruyor mu acaba