Navigasyon işini hallettim şimdi sıra VANTUZ'da. Bu olur mu sizce?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 12 taksite 230 milyona Toshiba G710 aldım golddan. Telefon fiyatına göre çok iyi. 260 MHz işlemci 64 mb ram 128 mb ROM(OS nin kurulduğu alan) var telefondan. Benim yıllar önce pentium 2 bigisayar vardı. Özellikler aynısı...

Küçük ve şık bir telefon. Gelir gelmez üzerinde bulunan GPS entegresini denedim ve bir program kurdum dağların arasında olmamıza rağmen sinyal bulup rotayı kavşakları sayıp sana yolunu gösteriyor. Sesli uyarı vb. bir navi de neler varsa hepsi çalışıyor. Telefonum bitmişti, hem telefon işini hallettim hem navigasyon işini. Tavsiye ederim eğer düşünen varsa.

Fakat bunu araca şimdi monte işi kaldı. Vantuz bulmam lazım.

Telefon bu;

http://www.multimedya.com/toshiba/toshiba_G710.php?mid=3&act=teknik_ozellikler

Ölçülerini görüyorsunuz... Blackberry boldun hemen hemen aynısı... Sizce nasıl bişey almalıyım?

Bu olur mu acaba? http://www.modacar.com.tr/urun/modacar-blackberry-bold-9000-spiralli-vantuzlu-tutucu-841118.aspx

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
telefon için birşey söyleyemem tamamen zevk meselesidir, hayırlı olsun güle güle kullan derim sadece.
ancak o tarz tutacaklar için direk ve düşünmeden sakın alma derim.
ben bursa da zafer plazanın önünden geçerken camdan sökülüp telefonla beraber vitesin önüne düşünce o sinirle camdan dışarı fırlattım resmen, iyiki birisinedenk gelmedi o arada :)
kesinlikle en azından electro market te falan satılan 40-50 liralıklardan almaya çalış ki sinir krizleri geçirme...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Yapma ya. O kadar mı kötü. Bakmadan almayalım mı diyorsun...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
valla baksan da ilk bikaç gün duruyor camda, sonrası allah kerim,
tabi dediğin gibi hiç tutamayanlar da var, en azından denersen almadan önce, bikaç gün iş göreceğini bilirsin,
ha bir de şöyle birşey duyduğum için camda bırakmıyordum ki o da bikaç defa camdan söküp tekrar takınca çektirme mekanizmasının kırılması ile sonuçlandı o da şudur ki hırsızlar bu vantuzları camda görünce torpidoda navi falan bulabiliriz diye camı kırıp araştırma yapıyorlarmış ;) o yüzden pek camda da bırakmamaya çalışmakta fayda var...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla baksan da ilk bikaç gün duruyor camda, sonrası allah kerim,
tabi dediğin gibi hiç tutamayanlar da var, en azından denersen almadan önce, bikaç gün iş göreceğini bilirsin,
ha bir de şöyle birşey duyduğum için camda bırakmıyordum ki o da bikaç defa camdan söküp tekrar takınca çektirme mekanizmasının kırılması ile sonuçlandı o da şudur ki hırsızlar bu vantuzları camda görünce torpidoda navi falan bulabiliriz diye camı kırıp araştırma yapıyorlarmış ;) o yüzden pek camda da bırakmamaya çalışmakta fayda var...

tutucudan çok uzun ömür beklemiyorsan kullanabilirsin, Sertan ın yukarıda bahsettiği konu önemli, discovery tv de aynı konuda uyarıda bulunmuşlardı,aman dikkat, hatta vantuzu da söksen bile, camda vantuzun yuvarlka izini görüp arabaya dalıyorlarmış...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bunlar güzel. Bende kullanıyorum. Fakat bu tuşuna bastıgında genişleyenlerden kesinlikle alma özellikle yaz geliyor çok yavşıyor ve hemen bozuluyor.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar siz siz olun, vantuzu cam dışında bir yere tutturmayın.

Ben vectra yol bilgisayarının oraya tutturmuştum, şimdi plastik camda iç içe iki tane halka izi kaldı ve çıkmıyor. Şu far temizleme cilalarından deneceyeceğim, pasta falan bile geçirmedi.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Bunlar güzel. Bende kullanıyorum. Fakat bu tuşuna bastıgında genişleyenlerden kesinlikle alma özellikle yaz geliyor çok yavşıyor ve hemen bozuluyor.

Bunlaar derken bu modacarın ürünü mü güzel murat bey? Bu tek tuşla genişliyormuş öyle yazıyor... Kullanan arkadaşlar varmı bu vantuzlardan bana marka link falan söyleseler de onlara baksak....