Navigasyon işini hallettim şimdi sıra VANTUZ'da. Bu olur mu sizce?

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Akşama kadar bekle benimkini resimin cekip eklyim cok kullanışlı ve hiç düşmüyor sıcaktanda etkilenmiyor.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Umarım işini görür ben çok memnunum. 2 senedir kar kış yaz kıyamet kullandım.

1001693n.jpg

1001694a.jpg

1001695.jpg

1001696.jpg

1001699a.jpg

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umarım işini görür ben çok memnunum. 2 senedir kar kış yaz kıyamet kullandım.

1001693n.jpg

1001694a.jpg

1001695.jpg

1001696.jpg

1001699a.jpg
Seninkide NASA donanımı gibiymiş maşallah:D
Telefonu verilen linkten inceledim. eğer GPS-Navi başarılı çalışıyorsa ve bataryası uzun süre dayanıyorsa fiyatı çok iyiymiş. Ben Şubat ayında Yapıkredinin MTV kampanyasından faydalanıp Navking Maxi M400 almıştım. ozaman 2 taksitle 230 TL ye gelmişti. Ayak kutunun içinde geldi. ben cihazdan memnunum ama o zaman çok araştırdım bulamadım böyle bir telefon bulsam alırdım açıkcası.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Seninkide NASA donanımı gibiymiş maşallah:D
Telefonu verilen linkten inceledim. eğer GPS-Navi başarılı çalışıyorsa ve bataryası uzun süre dayanıyorsa fiyatı çok iyiymiş. Ben Şubat ayında Yapıkredinin MTV kampanyasından faydalanıp Navking Maxi M400 almıştım. ozaman 2 taksitle 230 TL ye gelmişti. Ayak kutunun içinde geldi. ben cihazdan memnunum ama o zaman çok araştırdım bulamadım böyle bir telefon bulsam alırdım açıkcası.

NASA ile alakası yok tamamen Bluetooth kit olmayınca Türk çaresi :) Valla navigasyon olarak üzerindeki Nokia MAPS'ı kullanıyorum ve memnunum. ben teleefonu 2. el aldım fakat faturası 9'unda kesilmişti ben 10'nun da aldım 350TL ye :)

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Murat hocam güzelmiş vantuz. Nerden aldınız kaça aldınız? Modeli markası falan nedir? Bir de her telefon oluyor değil mi? Boyut farketmiyor. Smartphone sonuçda. Birde şunu soruyum benim ekran yatay olmayacak dik şekilde olacak bu şekilde de kullanılıyor degil mi?

Bu arada resimler için teşekkür ediyorum... İnşallah internetten almışsınızdır. :D

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Bir de o iki yandaki kablolar nedir? Bir mp3 çalar mı ? Diğeri şarj sanırım?

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
bir tane kablo var o da telefonun çıkışını teyibe vermeye yarıyor...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Murat hocam güzelmiş vantuz. Nerden aldınız kaça aldınız? Modeli markası falan nedir? Bir de her telefon oluyor değil mi? Boyut farketmiyor. Smartphone sonuçda. Birde şunu soruyum benim ekran yatay olmayacak dik şekilde olacak bu şekilde de kullanılıyor degil mi?

Bu arada resimler için teşekkür ediyorum... İnşallah internetten almışsınızdır. :D

* İzmirden Çankayadan aldım
* Modeli Markasına hiç bakmadım
* Evet Hertürlü navigasyon ve telefon oluyor yanında genişletme tırnakları var
* Yatay dik her türlü şekle geliyor.
*Yanındaki plastik kıllar sayesinde telefonun cizilmesini engelliyor.
* Ne yazıkkii netten almadım
* 10TL'ye aldım
Bence sizde alacaksınız Telefoncuları gezin oto aksesuarcılardakileri tavsiye etmiyorum. En azından benimkine benzer alın sap kısmı uzun olmamasına dikkat edin cünkü sıcakta oda gevşiyor ve yolda giderken veya lakalarda boynu bükülüyor.

Özellikle aşağıdaki resimde olanı kesinlikle alma. Kırmızı ile cizdiğim yerler sıcaktan gevişiyor ve atıyor ben en sonra Japonla sabitlemiştim oraları tabi ömrü yinede fazla olmadı.

iphonepdagpsaracicitele.jpg

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bir de o iki yandaki kablolar nedir? Bir mp3 çalar mı ? Diğeri şarj sanırım?

Son resme bakarsan soldaki kablo telefona bağlanıyor ve kablo sağa gidiyor. arkadan doladığım için fazla kablo yığını olmaması için kulaklığa bağlanıyor. kulaklık bağlantı ise teybe gidiyor. AUX moduna alınca telefon görüşmelerimi, Navigasyon ses komutlarını hepsini arabanın teyibinden yapıyorum. Zaten teyip OPEL ASTRA yazısı var o AUX modu demek oluyor :)

Böylece polislerden ceza yemiyorum. Hem dikkatim dağılmıyor. Hemde Hoperlolardan sesli navigasyonu dinliyorum.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Aux girişi nasıl yaptıracağız? Biz de yaptırabilirmiyiz? Ama kulaklık girişi de aynı şarj girişinden bizim telefonda. USB nin multimedia lara takılan dar ucu var ya ondan... Resimdeki dar uçdan. Burdan alıp AUX girişine takabilirmiyiz şimdi?

USB_Cable_for_Nokia_N_GAGE_3200.jpg