New Corsa C'MON :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FCP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa 1.7DTI çıkınca alacağım valla 4EVA CORSA :D

BULENT1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
New Corsa

ben new corsa opel acentasında gördüm.Gerçekten çok güzel.2004 Corsam var ama benim bile değiştiresim geldi.Çok değişmiş çok.

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bir site hazırlamışlar.Gerçeği sölemek gerekirse ben bu kadar iyi yapmalarını beklemezdim:)

genius350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben donanım listesini gördüm. Bazı özellikler essentia'da standart olmuş. Elektrikli ayna, abs, fren destek sistemi, radyo/cd çalar, 185/70/r14 lastikler. Fakat sürücü koltuğu yükseklik ayarı konfor paketinde(sürücü koltuğu yükseklik ayarı, direksiyon derinlik ve yükseklik ayarı) opsiyonel sunulmuş.Ayrıca arka koltuk tek parça katlanıyor. Ve de en önemlisi aracın ağırlığı artmış ve hızlanma değerleri düşmüş. Enjoy da ise yan hava yastıkları, direksiyondan kumandalı radyo/cd çalar, asimetrik yatan arka koltuklar ve konfor paketi gibi özellikler dahil. Fakat nedense esp opsiyonel.

Fakat genel olarak araç çok güzel clio , 207, grande punto yanında kaybolur. Nereyse 2005 corsamı takasa verip yeni corsa alasım geldi.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
GURBAA' Alıntı:
O zaman sana türkçe link vereyim. ;)
Teşekkürler ...

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
daskinoglu' Alıntı:
evet gayet güzel bir site ama türkiye deki donanım listesi ve teknik tablolar yok..
arkadaşım çok güzel bir konuya değinmiş. bu konuda bir bilgisi olan varsa yazarsa herkesin merakı gider.:)

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gözümüz bunada alışır ve beyeneceğimize eminimm
ben düşünüyorum 1.7 cdti 125bg olan motoru türkiyeye gelirse tabiki

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
selam arkadaş dün akşam opel türkiyeye mail attım.yeni corsa arabayı çıkarıyosunuz ne teknik ne donanım özellikleri ile ilgili bilgi yok sitede dedim. ve bana göndermişler. bende size bu linkle gönderdim. herkese iyi forumlar:D belki biraz geç oldu ama:( arkadaşlar linkte bir sorun vardı ama doğrusu aşağıda yazdığı gibidir.

http://rapidshare.com/files/2471430/YENI_CORSA_SPECSHEET.pdf.html doğrusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...