New Corsa C'MON :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün gezdim baktım araştırdım ve corsa almaya karar verdim beyaz rengi istemediğim için ayın 20 sine kadar bekleyeceğim aldığım zaman ilk işim fotoları çekip buraya koymak olacak :) bu arada 1.3 70hp corsa aldım. en uygunu buydu benim için :D

GURBAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
Arkadaşlar bugün gezdim baktım araştırdım ve corsa almaya karar verdim beyaz rengi istemediğim için ayın 20 sine kadar bekleyeceğim aldığım zaman ilk işim fotoları çekip buraya koymak olacak :) bu arada 1.3 70hp corsa aldım. en uygunu buydu benim için :D

yoksa yeni corsa mı?Hayırlı olsun.Çok güzel bir tercih bence.İyi günlerde kullan:rock

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel hoş bencede reklamda güzel oldu şimdi birde duraktaki bilbortlarda var daha iyi reklam bencede bu
indtop1oto6xu5.jpg
logodrehungom5.gif
milepologooi6.jpg

N

nemesis63

Bilgi Girilmemiş
Bence bugüne kadar ki en uyduruk corsa olmuş. Renonun yeni cliosuna benzemiş hatta aynı nerdeyse aynı .Ne tip var ne özellik. 1.2 Twinport 30.000 ytl. Zaten renoyla opelin ticari araçları aynı yerde üretiliyomuş (minibüsler)

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonx' Alıntı:
bende begendim ama yolbilgisayarı renkli galiba astra da bile renkli degil kıskandım walla

arkadaşım o renkli yol bilgisayarı deil,navigasyon..astrada da var yurtdışında..yurtdışındaki(örneğin almanyada) full corsayı gösteriolar hep..koltuk ısıtma bile var..

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:

hayırlı olsun şimdiden arkadaşım..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de Türkiye lansmanını çok iyi yaptılar, reklamları çok sempatik.Corsa yı hiç sevmeyenler bile reklamından dolayı arabayı sevmeye başladılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...