offff

byoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gene kactııı

az önce yedek parcacıya sordum astra h için karter 420 ylt dedi. tabi buna yag birde conta falan eklenince 500 ytl yi bulacak.. allahtan işçilik ödmicem cunku kendim takıcam:))) bilginizee arakadaşlar

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz 97 de vectrayı alırken karter koruması vardı daha sonra 98 de 2. vectra yı aldık fakat bunda koruma yoktu ilk aldığımız ithaldi 2 ise yerli belki bi alakası vardır...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çıkmacılarda seç beğen al 30 Lr 10 lr. cvata ve somunları yağ değiminde taktırdım işçilik yazmadılar 0 almaya gerek yok tabiki bu bana göre sonuçta ayni işlevi yerine getiriyor.:pon:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
byoguz' Alıntı:
az önce yedek parcacıya sordum astra h için karter 420 ylt dedi. tabi buna yag birde conta falan eklenince 500 ytl yi bulacak.. allahtan işçilik ödmicem cunku kendim takıcam:))) bilginizee arakadaşlar
gecmıs olsun kardeş. sen kendın takabılırsen helal olsun derım!!! ne işle ugrastıgını bılmıyorum ama takımın taklavatın varmı?? bu iş sandıgın kadar basıt degıl onu soyleyım.. bırde muhavaza olmamasının sebebı arac ıcerıye ses alıyor muhavaza olunca ruzgar aracı kaldırıyor az bırsey gevseyınce tıtresım yapıyor. esas sebebı budur. zaten artık plastık muhavazalar uretılıyor nerdeyse tum araclarda.

byoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hallettim sonunnda

sabah kasko ile görüştüm aracı cekici ile gelip aldılar. servise götürdüler.serviste görüştüm kasko dahilinde yapacaklarmış.. motor kontrolu falan olur diyolar. yataklarda problem varmıı diye bakarazı dediler.yani üçret ödemeden halledecekler.bu arada karter muhafaza ve cruse control taktırıyorumm karter mufahaza 90ytl cruse control 160 ytl ...

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun iyiki kaskon varmış

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
byoguz' Alıntı:
sabah kasko ile görüştüm aracı cekici ile gelip aldılar. servise götürdüler.serviste görüştüm kasko dahilinde yapacaklarmış.. motor kontrolu falan olur diyolar. yataklarda problem varmıı diye bakarazı dediler.yani üçret ödemeden halledecekler.bu arada karter muhafaza ve cruse control taktırıyorumm karter mufahaza 90ytl cruse control 160 ytl ...

Geçmiş olsun. İşte kaskonun faydalarından biri daha :)

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
byoguz' Alıntı:
arkadaşlar 1 saat önce arabanın altı vurdu ve karter delindi muhafazada yokmuş..tahminen karter ner kadar tutar acaba

muhafaza 70 mılyon takması kaynagı fılan 100 mılyonu bulmuyosun bıle aynı sey benım basıma geldı yazın.koy bı muhafaza bundan sonra kafan rahat olur,bu gıbı durumlardada hıc bısey olmaz..keske ben farkına varsaydım daha once muhafaza koydursaydım,bıde benım arabam safranbolunda kaldı,ıstanbula gittim karterı aldım,3 gun sonra getırebıldım arabayı,servısle gıttım oraya,taktıları 1 saat ıcınde bındık geldık.lanet olsun karter deyınce hala tüylerım dıken dıken oluyo..valla sana şöle söliyim,uslu uslu 400 ü bulursun..cıkma karter bulursan orasına bısey dıyemem..

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben fena kazık yemişim hemde öle böle degıl:D:D:D:D:D