ölüm makinası ( bir arkadasın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili genç kardeşim sana genç diyorum çünkü yaşça senden büyüğüm beni bir abin olarak gör seni anlayabiliyorum bizde senin yaşlarında aynı duygular içerisindeydik arabalar,modifiye,hız hayatımızın bir parçasıydı herşeydi tutkuydu ama sadece hayatımızın bir parçasıydı herşeyi değildi senin hayatından hiçbirşey daha değerli olamaz bu modifiye ve hız yüzünden ben bundan tam yedi sene önce canımdan çok sevdiğim 4 arkadaşımı kaybettim modifiye ve hız tutkusu şakaya gelecek şeyler değil yapılan yanlışların geri dönüşü olmuyor herşeyini bunlara adama sadece hoby olarak gör sakın cahilce işler yapma seni sevenleri ve sevdiklerini düşün herkez senin iyiliğin için konuşuyor lütfen bunları bir abi nasihatı olarak al

Comwolf1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok iyi bilgisayar modifiye ederim :p AMD 2.0 Kullanıyorum ama 2.5 hızında çalışıyor. Bir ara kasayı açtığımda resmini çekip buraya eklerim :p ehehe
ya şaka bir yana hız güzel şeydir ama bir o kadar tehlikelidir. aslında buraya bariyere dikey olarak girmiş ferrariden çıkartılmış olan parçalanmış insanların resimlerini koymak vardı ya şimdi o resimleri aramak istemiyorum çünkü şu ramazan gününde miğdem kaldırmaz :(
Bende yolda manyak gibi araba kullanmışımdır. İstanbul soförüyüz ya NASIL MAKAS ATTIM AMA diyerek övünürüz. Halbuki burada düşünülmesi gereken 2 şey var aslında.
1) Sen orada makas ata ata giderken bir taraftan küfür yiye yiye gidiyorsun.
2) Bazen makas atayım derken takla da atılabilir. İşte o zaman ne yaptım ben bu olanlar gerçekmi diye aval aval bakmak var.
Uzun lafın kısası fazla modifiye değilde sağlam modifiye önemlidir. Bu kötü bir ses sisteminde yüksek sesli müzik dinlemekle. İyi bir ses sisteminde kısık sesli de olsa KALİTELİ müzik dinlemek gibi bişi.

İyi forumlar... :D

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kafa rahatlatacaksın diye yüzlerce insanın hayatını tehlikeye atma hakkını kim veriyor sana.. :mad:
Ehliyetin bile yok çıkıp hiç çekinmeden nasıl gazladığını marifet gibi anlatıyorsun.. Babanın Devletin memurunu dövmesi seni gururlandırıyormu?
Sana bir tavsiyem var: Bence bu mesajı okur okumaz üyeliğinin iptalini iste yönetimden.. Yoksa bu konu çok uzayacak :mad:

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaale almayın bence ;)

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Hani bazı karikatürler vardır ödüllü ama baktığında hiç bir yazı yazmaz sadece sağ köşede yorumsuz yazar...
Acaba sen bu karikatürü yorumsuz diye bir şahısın çizdiğini mi düşünüyorsun...
Bu olay karşısında şunu da belirtmek isterim bir çok ehliyetsiz sürücü olduğunu biliyoruz ve bunları kınıyoruz. Opelim.net ailesi olarak bizim amacımız bu tarz yanlışların yaşanmaması ve yarışların halk içinde değil pistlerde yapılması. Umarım bu kadar insanın tepkisi sana bir şeyleri anlamana yardımcı olabilmiştir!!!

Son düzenleme:

Comwolf1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
kaale almayın bence ;)

En doğrusu bu aslında. Biz bu kişiye zamanımızı ayırıp o kadar şey yazdık (yazmaya da devam ediyoruz) bunca yazılanların ardından hatasını anlasa bari en azından haklısınız kusura bakmayın falan dese o kadar mutlu olacam ki. Neyse JOCCO kardeş haklı daha fazla kaale almamak gerekiyor.

Eeee nerde kalmıştık? Hadi bakem diğer topiclereeee. Dağılın dağılın ne var burda yaa aaaa :D ilk defa mı görüyorsunuz :p

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ölum makınesı ama bız oyle dememız ıcın gecmıse dönmemız lazım haksızlık yapmayalım lutfen :D

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
:D

BEN ÇÖZÜM BULDUM

MADEM " DJJAWS "1 ADLI ÜYEMİZİN SORUNLARI VARMIŞ ( yukarıda kendisi yazmış ) VE BU NEDENLE KENDİNİ HIZ'A VURMAYA ÇALIŞIYORMUŞ ( özür de dilemiş bu nedenle )

İŞTE ÇÖZÜM ŞU :

PLAYSTATION ALSIN , BOL BOL GAZLASIN

HAHAHAHAHAA

NASIL FİKİR

HEDİYE EDELİM OLMAZSA SİTE OLARAK :D

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
Comwolf1980' Alıntı:
Çok iyi bilgisayar modifiye ederim :p AMD 2.0 Kullanıyorum ama 2.5 hızında çalışıyor. Bir ara kasayı açtığımda resmini çekip buraya eklerim :p ehehe
ya şaka bir yana hız güzel şeydir ama bir o kadar tehlikelidir. aslında buraya bariyere dikey olarak girmiş ferrariden çıkartılmış olan parçalanmış insanların resimlerini koymak vardı ya şimdi o resimleri aramak istemiyorum çünkü şu ramazan gününde miğdem kaldırmaz :(
Bende yolda manyak gibi araba kullanmışımdır. İstanbul soförüyüz ya NASIL MAKAS ATTIM AMA diyerek övünürüz. Halbuki burada düşünülmesi gereken 2 şey var aslında.
2) Bazen makas atayım derken takla da atılabilir. İşte o zaman ne yaptım ben bu olanlar gerçekmi diye aval aval bakmak var.
Uzun lafın kısası fazla modifiye değilde sağlam modifiye önemlidir. Bu kötü bir ses sisteminde yüksek sesli müzik dinlemekle. İyi bir ses sisteminde kısık sesli de olsa KALİTELİ müzik dinlemek gibi bişi.

İyi forumlar... :D

işte yine plakamın son 2 rakamını verdim gitti

+ 33

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Comwolf1980' Alıntı:
Halbuki burada düşünülmesi gereken 2 şey var aslında.

+ 14.158.963.215

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...