ölüm makinası ( bir arkadasın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Comwolf1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NighTFLighT' Alıntı:
:D

BEN ÇÖZÜM BULDUM

MADEM " DJJAWS "1 ADLI ÜYEMİZİN SORUNLARI VARMIŞ ( yukarıda kendisi yazmış ) VE BU NEDENLE KENDİNİ HIZ'A VURMAYA ÇALIŞIYORMUŞ ( özür de dilemiş bu nedenle )

İŞTE ÇÖZÜM ŞU :

PLAYSTATION ALSIN , BOL BOL GAZLASIN

HAHAHAHAHAA

NASIL FİKİR

HEDİYE EDELİM OLMAZSA SİTE OLARAK :D

Alll benden de o kadar. Plakamın son 4 rakamı feda ossun :D

+7070

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metini plaka kesmedi ıp veriyo :D:D:D

djjawss

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.djjawss.sayfasi.com
baykara' Alıntı:
bu akılla sürat yaparsan bahsettiğin sıkıntılardan tamamen kopacak gibi görünüyosun zaten. umarım sen ve senin gibiler kendini düzeltmeye meyillenir de,serseri modifiyeciler yüzünden "sadece arabasını sevip de boşuna ceza yiyen" ler e yazık olmaz
senin gibi bir kaç arkadas yuszunden ankda eglem yapılacakdı hocam onu soyleyım
bir arkadasda kadete laf etme demıs
hocam kadete laf etmedım
araba dokuntru deıglmı
allahıma soyleyım ama en cok opelde modifiye yapılan ların arasınd a modifiye yapılınca arabva yerınde durmuyor kafa ufak bır sey saten kadetlere laf etdıgım yoq
ustelikde ne yapayım arkdaslar ne derseniz deyim
rahatlıyamıyorum baks turelu benım fazla arkadasım yoq
kendımı sanayıde babamın yanında huzurlu hıssedıyorum
bazı ozel ailevi sorunlarım var onları unutmak ıcıdne surak yapıyorum
ehliyet konusuna gelınce
bır sey anlatayım sımdı
ramazandan 4 gun once bir adet vectra 2.5 var elimizde motor yapılcak musterıde yanımdaydı bız eercıyesdeyız dukkanımız orda
şaşmaza parça almaya gidilcek babam sen gııt la oglum dedi musterıden ızın alkdım bındım arabaya sımdı ankda olan her kez bilir erciyesle şaşmazın arasını 1 km felan bir kapatdım birisin hafiften tıkladım aynayı (((orayı sonra pastaladım :))9
carfurun orda polis vardı ordan gırıcekdım polis beni durdurdu soyle bır bakdı
ustumde tulum önlük yag pas anladı bu tamırcı geç geç dedi normalde biris yapsa o suratı mutlaka ii bir ceza yerdi

djjawss

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.djjawss.sayfasi.com
yezocan' Alıntı:
Senin baban senin can güvenliğine önem vermiyorsa senin için üzüldüm. Ama benimde bir oğlum var ve onun sağlığı can güvenliği bu dünyada benim için herşeyden daha önemli. Kurallara uymayan ehliyetsiz araba kurallanan birde utanmadan bundan iyi bişeymiş gibi gururla bahseden senin gibi trafik canavarlarından nefret ediyor ve kınıyorum. Allah hepimizi senin gibilerden korusun. :mad:

hocam ben babmala ne kadar samimöim oldughumu soyle anlatayım babama baba bıle demem .d usta derım o benim usta evdede her yerde usta derım .d hatta tanımayanlar bu benımn oglum dedigi saman şaşar babam mı bana önem vemriyor .D
pederle oturup karı kız muhabbetı yapıyoruz biz :)
adamla samimiyetinm sonsuz korusun demışsın hocam tmm ben kaza yaparsam o saman konusun tmm mı hocam ben bır yerı kalkmıs 106 kullanıcılarından degilim bu işi bilinçli yapıyorum sımdı oglun senin için onemlı eve oyle oalcak saten pederde bana onem verıyor sımdı bır kaç hikayemizi daha anlatırdım ama ugrasmayım ne desem terslemeye devam
nasılsa
hocam sadece sjnu soyluyorum yazık turkıyeye tofsete

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benım babam 12 sene once ölmustu (allah rahmet eylesin) ben boyle muhabbetlere gıremem....

djjawss

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.djjawss.sayfasi.com
karde adına uzuldum :(:(:( üzülmeni istemezdim özğür dilerim boyle konulara gırdıgımız için

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım sen ne konuştuğunun farkında mısın yaaa...
Kime ne havası atıyorsun... Senin yaptığın işin feriştahını yapanlar bu siteyi kurmuş oldukları halde, hiç böylesine gereksiz muhabbetlere girmiyorlar.

Sorunlarım var yazmışsın eyvallah dedik ama sorunların üstesinden gelme biçiminin yanlış olduğunu söyledik.

Bide ben bu işi bilinçli yapıyorum demişsin...

Bir dahada TÜRKİYE yazarken en azından büyük harf kullanabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...