ön Amortisör Kafalari

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Amortisör kafaları, takozlar ve bilyalar değişecekmiş. Yarın değiştireceğim. Orjinal mi taktıralım yoksa orjinali aratmayan yan sanayi var mıdır ?
Yazanlara şimdiden teşekkürler. (Yarından sonra yazanalara teşekkür yok)

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amortisör takozlarında febi diye bir marka var orjinal alman malı bulursan onu al fiyatı orj. GM'den uygundur oldukça sağlam ve dayanıklı,bulamazsan orj. GM taktır...

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
amortisör takozlarında febi diye bir marka var orjinal alman malı bulursan onu al fiyatı orj. GM'den uygundur oldukça sağlam ve dayanıklı,bulamazsan orj. GM taktır...

Kiç amortisör kafası ve bilyalar için farkeden birşey varmı. Bu bilyalar bildiğimiz rulman mı? Yani skf ve fag rulmanları gibi...

okifioktay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım önce bir rot balanscıya git ve sorununu anlat,burada lafla olmaz ustalık,arıza tesbit içinde para almazlar,bozuk olan parçalarıda GM damgalı orjinal parçalar ile değiştir,diğer yan ürünlerden belki iki amartisör için 25 ytl fazla verirsin ama değer.

ekotek197

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
amortisör takozlarını değiştir.bilyalarda çatlama,kırılma yoksa onları yağlattır.tablalar genelde ses yapmaz.takozların varsa orjinalini taktır.yoksa febi marka taktır.arkadan ses geliyorsa arka viraj demir lastiklerini değiştir.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
ustaya gösterdim zaten. değiştirilecek parçaları söyleyen usta zaten. Ben yan sanayi ve orjinal kıyaslaması için soruyorum.

okifioktay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalinden GM liden şaşma derim,nede olsa içinde can taşıyoruz,sakın piyasadaki cin mallarına takılmayın,tornavidaları elle bükülüyor çünkü...