önemli msn'im calındı

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelıkle konuyu buraya acmıs oldugum ıcın özur diliyorum. ama buyuk bı hacker bulastı. benım msn mı caldı sonrasında lıstemdekı herkesınkını caldı . vede benım lıstemde en az 20-30 uyemiz vardı. hepsini hatırlayamıyorum ama teknık servıse daha cok gıren uyelerımızdı onun ıcın konuyu buraya actım. sıfrenızı degıstırınız ama ben cok degıstırdım hepsını buldu en sonunda ıp numaramı degıstırdım.cep numaramıda bulmus bana tehdıtler savuruyor senın fotoların var bende yayınlıyacam dıye. görusmelerını kayıt ettım dıyor. vede nasıl yaptıysa benım lıstemdekı herkese maıl atmıs musanın fotograflarını yayınlayacam bekleyın dıye. ama ılgınc olan tarafı tek lıstemdekı kısılere degıl lıstemde olanların lıstesıne seklınde gıdıyor. maksatı para koparmak ama adalete guvenıyorum bulacak o şerefs...

ha bu arada lıstemde olan bı arkadasıma hacker demıskı benım gucumu bılıyormusun demıs. oda yok bılmıyorum ne yapacan demıs vede hacker arkadasımın lıstesınde kaç kısı varsa sırasıyla onların adına oturum acmış. onun ıcın arkadaşlar tedbırınızı alın

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun arkadaşım..Bulaşmamak lazım böyle adamlara...Cebini nasıl bulmuş olabilirki seni tanıyan biri olmasın..

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garip bir durum. geçmiş olsun. pc nede bir format at trojen filan vardır bir yerlerde . virüs temizlemeye filan güvenme. işe yaramayan şahsi dosyalarınıda silmeyi unutma.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abı benı tanımıyorki. bır şekılde bulmus. su an hala arayıor ama telefonum dınlkemede yakjında numarasını ve kımlık bılgısı tespit edılır

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatırladıgım kadarıyla mdellal-tansugürler-ozgsi-ismailbudak(gerçi banlanmış)-kurtibrahim-respect-spaceghost ama bunlar hatırladıklarım daha hatırlayamadıgım bırsuru uyemiz vardı..

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. en kısa zamanda bulurlar inşallah.