önemli msn'im calındı

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bitanesi benimde msn'imi çalmıştı..İlklerden ayak yaptı bana konuştuk falan..Ben çalmadım internette bazı virüslü siteler var o sitelere girenlerin msn'leri bir havuz var orada toplanıyor bende seçip alıyorum dedi..Bende karpuzmu seçiyosun ulan kapat o msn'i dedim..Bana şifreyi değiştirdiğini söyledi..Ondan sonra başladı ayak yapmaya..Ben bu msn'i sana geri vericem ama öğrenciyim falan ayağı çekti..Para kopartacak aklı sıra..Bende ben bunu alırken paramı verdimde bana geri parayla satacaksın dedim..Ve sinkaflı bir küfür sinsilesi dizeledim kendisine...Daha sonra da başka msn aldım kendime..

Bu seninki garip bişey usta bu millete mail falan atıyo telefonla arıyor garip bir durum...Şantaş mantaj yapıyor..Ya çok prof..Yada acemi hacker..Telefonunun dinleneceğini veya izleneceğini tahmin etmiyordur herhalde..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bitanesi benimde msn'imi çalmıştı..İlklerden ayak yaptı bana konuştuk falan..Ben çalmadım internette bazı virüslü siteler var o sitelere girenlerin msn'leri bir havuz var orada toplanıyor bende seçip alıyorum dedi..Bende karpuzmu seçiyosun ulan kapat o msn'i dedim..Bana şifreyi değiştirdiğini söyledi..Ondan sonra başladı ayak yapmaya..Ben bu msn'i sana geri vericem ama öğrenciyim falan ayağı çekti..Para kopartacak aklı sıra..Bende ben bunu alırken paramı verdimde bana geri parayla satacaksın dedim..Ve sinkaflı bir küfür sinsilesi dizeledim kendisine...Daha sonra da başka msn aldım kendime..

Bu seninki garip bişey usta bu millete mail falan atıyo telefonla arıyor garip bir durum...Şantaş mantaj yapıyor..Ya çok prof..Yada acemi hacker..Telefonunun dinleneceğini veya izleneceğini tahmin etmiyordur herhalde..
abi adam kesın prof. dedıgım gıbı arkadaslarımın lıstesıne kendını eklemıs vede benım fotolarımın oldugundan bahsedıyormus. arkadaşlarımın lıstesındekı kısılerıde eklemıs nasıl becerdıyse namussuz. arkadasıma dıyormus senın kımlerle görustunu neler yazıstıgını göruyorum demıs vede kımle ne yazıstıysa söylemıs. arkadasım şok olmus

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belki buradaki yazı bir işine yarar, geçmiş olsun ayrıca.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musa ustam adresi buraya yaz ben bi şekilde geri almaya çalışıyım onu

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musa ustam adresi buraya yaz ben bi şekilde geri almaya çalışıyım onu
tesekkurler gokalp adam prof. ugrasmaya gerek yok tekrar alacagından emınım yani. bana adresımı gerı vermıs ama eskı sıfreyele vermıs adam benle dalaga gecıyor resmen. neyse actım adresı baska msnden oturum actınız yazdı kapandı bırdahada acamadım

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun,yapılacak tek şey tehditlere kanmamak ve papuç bırakmamak,doğrudan savcılığa bir dilekçeyle başvurup konuyla internet polisinin alakadar olmasını sağlamak ama şahsıda fazla uyandırmamak...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun,yapılacak tek şey tehditlere kanmamak ve papuç bırakmamak,doğrudan savcılığa bir dilekçeyle başvurup konuyla internet polisinin alakadar olmasını sağlamak ama şahsıda fazla uyandırmamak...
tesekkurler.valla dedıkelrının aynısını yaptım gızlı numarayla arıyordu . savcılıga dılekcemı verdım hem ınternet hemde cep telefonu aracılıgyla tehdıt edıldıgımı bıldırdım. cep telefonum su an dınlemede. + msn adresmı de savcılıga verdım telekom bulacakmıs

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
töbe töbe ya manyak lık parayla değil diye boşuna dememişler..

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatta bu arada seni aradığında biraz da öttürebilirsen şahsı daha iyi olur,mesela ne istiyorsun benden para falan mı niye yaptın bunu falan gibi telefonda kayıtlara geçecek ve mahkemede şantaj delili olacak şekilde ağzından laf almaya bak...