önemli msn'im calındı

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi günü bizim işyeri adresimizden oturum actın.sonrada slm verdi birisi bende sen olduğunu sandım slm verdim.sonra musa senin neyin olyo dedi.kim musa dedim tekrar sordu baya dalaştık sonra ben jeton düştü bende hemen msn sildim hatta sana özelden msj atcaktım unuttum...bak ismim tolga dedi belki yardımı olur.bunlar genelde yeni nesilden cıkıyo 13 14 yaşlarındaki veletlerden

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sizin adresini çalmasının en kolay yolu gelen e postaların tanımadığınızı kesinlikle açmayın silin gitsin o deil bütün foruma yayılabilir arkadaşın listesinde yokum ama onda olanlar benim listemde var:DForuma yayılmasın 2. olarakta o senle hangi adresten konuşuyor sen onu buraya yaz istersen belki bizde onu hackleriz 16 yaşındaki çocuğa pabuç bırakacak deiliz para veiririz yine adresini hackletiriz.Baktık baş edemiyoz toplanıp döveriz

Meraklanma bütün forma yayılmaz.Ben farkına vardığım gibi,setapxxxta varmış. Şimdi sıra diğer listedeki arkadaşlarda onlarda ıp lerini değiştirirlerse halledilmiş olur .
Musanın msn sindeki arkadaşlarımız bunu uygulamalılar.:(

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların hepsi 13-14 yaşında değil beyler aralarında ciddi anlamda iyi olanlar da war.bu işi bilenler genelde ekip olarak çalışıolar tek başlarına değil.eğer ip numaranı programsız ele geçirerek yapmış birisi ise temkinli olmakta yarar war.yok proagent gibi bi program kullanmışsa dert etmeye değmez.braz gözünü korkutursan foyası meydana çıkar....

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ama ben olsam hiç dert etmezdim.çünkü yeni msn adresi ve bilgisayar format atardım kişi listesini sürekli yedeklemeyi unutmayın ben hep yedeklerim.yeni adresimden arkadaşlarımı tekrar bir tıkla eklerim.cep telefonu içine gelince dostum savcılığa şikayette bulunurdum o köpeği bulurlardı.hayır eline ne geçiyolarsa kablo delikanlısı bunlar...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi günü bizim işyeri adresimizden oturum actın.sonrada slm verdi birisi bende sen olduğunu sandım slm verdim.sonra musa senin neyin olyo dedi.kim musa dedim tekrar sordu baya dalaştık sonra ben jeton düştü bende hemen msn sildim hatta sana özelden msj atcaktım unuttum...bak ismim tolga dedi belki yardımı olur.bunlar genelde yeni nesilden cıkıyo 13 14 yaşlarındaki veletlerden
evet abı. bende haber vermek ıstedım sızlere işte. benım adıma oturum acıp sen kımsın dıyormus... ısmını tolga olarak tanıtıyormus ama bı arkadasımıda samet demış. şerefsizlık nasıl olur.... bu arada abı lısteden lısteye gecebılıyor bu cok rahatlıkla. vede işi garıb yanı ne yazıstıgınızı göruyor abı...

diger tum arkadaşlara tesekkur edıyorum

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların hepsi 13-14 yaşında değil beyler aralarında ciddi anlamda iyi olanlar da war.bu işi bilenler genelde ekip olarak çalışıolar tek başlarına değil.eğer ip numaranı programsız ele geçirerek yapmış birisi ise temkinli olmakta yarar war.yok proagent gibi bi program kullanmışsa dert etmeye değmez.braz gözünü korkutursan foyası meydana çıkar....
Bilgisayarın yani senin atadıgın ip adresi zaten hikaye ip...Bence tek sorun msn şifren ile başka işlem yapıp yapmadıgı varsa o zaman işi zor hemen diger şifreleri degiştirsin yeterli.Msn ile ne yapılabilir ki...Tanıdıklarına yazar para ister,küfür eder başka ne yapabilir...
Bazı sitelerde senin ip adresin zaten görülüyor siteye giriş yaptıgında.ip ler sorun degil o kadar...
Ayrıca mailleriniz açarken dikkat edin...Arkadaşınız adına bile mail gelebilir tanıdık diye açmayın hemen...Arkadaş adına gelen maillerin son uzantıları oluyor şuan hatırlamıyorum ama dikkatlı olun.Asıl sorun mailler msn çalınması degil..

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet abı. bende haber vermek ıstedım sızlere işte. benım adıma oturum acıp sen kımsın dıyormus... ısmını tolga olarak tanıtıyormus ama bı arkadasımıda samet demış. şerefsizlık nasıl olur.... bu arada abı lısteden lısteye gecebılıyor bu cok rahatlıkla. vede işi garıb yanı ne yazıstıgınızı göruyor abı...

diger tum arkadaşlara tesekkur edıyorum
ne yazdıgını sende görürsün msn nın bir prog.var kim kime ne yazdıgını görüyorsun seni silip silmedigini vs vs...o prog.adını vermiştim daha önceden...tabii o şahıs senin msn de kayıtlı olması gerekiyor...
ilgilenme bıkar sonunda bırakır.Sen msn de kayıtlı olanlara haber ver bildiklerine yeterli olur abuk sapuk konuşur senin adına...Msn şifrenle aynı olanları hemen degiştir...
Ayrıca senin şuan kullandıgın bilgisayara zarar verebiliyor mu?Dosya alma,bilgisayari çökertme gibi...Yaparsa işin zor...Hemen format attır...Veya şimdi hemen format attır saglam olsun...Formatı üsten attırma yani cd takıp üzerine geçmesinler,komple çökertsinler boşaltsınlar tüm dosyaları öyle format attır.en iyisi bu olur seninm için bak msn şifren çalınmış ama opelim net şifren duruyor.Çalan onuda çalar demekki boş iş...çoluk çocuk işi...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yazdıgını sende görürsün msn nın bir prog.var kim kime ne yazdıgını görüyorsun seni silip silmedigini vs vs...o prog.adını vermiştim daha önceden...tabii o şahıs senin msn de kayıtlı olması gerekiyor...
ilgilenme bıkar sonunda bırakır.Sen msn de kayıtlı olanlara haber ver bildiklerine yeterli olur abuk sapuk konuşur senin adına...Msn şifrenle aynı olanları hemen degiştir...
Ayrıca senin şuan kullandıgın bilgisayara zarar verebiliyor mu?Dosya alma,bilgisayari çökertme gibi...Yaparsa işin zor...Hemen format attır...Veya şimdi hemen format attır saglam olsun...Formatı üsten attırma yani cd takıp üzerine geçmesinler,komple çökertsinler boşaltsınlar tüm dosyaları öyle format attır.en iyisi bu olur seninm için bak msn şifren çalınmış ama opelim net şifren duruyor.Çalan onuda çalar demekki boş iş...çoluk çocuk işi...
zaten format attırdım dun. yok pc ye zarar felan vermedı. coluk cocuk ısı degıl aynı zamanda cebımı sureklı arıyor yayınlayacam dıye ama mecbur yakalanacak bu adi adam

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten format attırdım dun. yok pc ye zarar felan vermedı. coluk cocuk ısı degıl aynı zamanda cebımı sureklı arıyor yayınlayacam dıye ama mecbur yakalanacak bu adi adam
msn bilgi kayıtlarında cep numaran yazılıdır veya msn de adın soyadın yazılı ise oradan alıyor.Ayni durum bizim de oldu ad soyad ile telekomdan ev telefonunu bulmuşlar aradılar.Cepleride ad soyad dan veya üye olmak için yazmış oldugun bir siteden bulmuş olabilirler çag teknoloji çagı...Ayrıca msn bilgilerini veya sitelere üye olurken vermiş oldugun bilgiler dogru olmasın bu herkes için tavsiyedir.Google dan bulunuyor eger bir yere üye olursanız tüm bilgileriniz karşınıza çıkıyor.Kendin de deneye bilirsin kendi adını soyadını yazarak googleden arattır.Bakalım ne çıkıyor.msn adrsini de arattır.