önemli msn'im calındı

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Demekki tanıdık değilmiş.
Namert nasıl nereden bulduysa:confused: bıraksalar bile bir daha kimseyi rahatsız etmez. başvurunun faydası görülmüş sayılır.

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Musa Ustam ..

ben de yayınlanmasından korktuğun resimleri merak ettim :) kızma :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
85 doğumlu istanbulda yaşayan biri tahmin ettiğim gibi pek de çoluk çocuk işi deilmiş.ip numarası hikaye ama şunu sölemek istedim.ip numarası denen numarayı ele geçirirken kodlar kullanırsa tm pc werilerini ele geçirebilir.yoksa hatrlayanlar wardr seneler önce school bus denilen çoluk çocuk programları wardı.onunla bile onun bunun pc sini açıp kapatabiliyordu....;)

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Musa Ustam ..

ben de yayınlanmasından korktuğun resimleri merak ettim :) kızma :)
sagolasın. abi benım korktugum bırsey yok ama adam resmen dıyor senı öyle bı montajlarımkı dıyor aklın durur dıyor. hatta bı arkadasıma bı foto göndermıs bak musa neler yapıyor demıs ama foto resmen montaj.. ama kullanmıs oldugu teknık cok sasırtıcı. önce senın msnını takıp edıyor. akrabalarını ögrenıyor sonra akrabanın bırısı ile fotonu montajlıyor anladın?? onun ıcın. bu serefsizi yakalatacam

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Messenger Log kayıtlarını şifreleyin arkadaşlar..O zaman kimse ulaşamaz o kayıtlara..O kayıtlar yüzünden ne yuvalar yıkıldı ben biliyorum..İnsanın parmakları dilinden daha cesaretlidir..

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim anlamadıgım özür diliyorum ama nasıl bir foton varmıs ? Sen bayanmısın erkekmisin fotolarını koyacagı icin korkuyorsunya...Adres ver gelsin döv gitsin orada...((-: Gecmis olsun...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim anlamadıgım özür diliyorum ama nasıl bir foton varmıs ? Sen bayanmısın erkekmisin fotolarını koyacagı icin korkuyorsunya...Adres ver gelsin döv gitsin orada...((-: Gecmis olsun...
abi ben kendımden korkmuyorum hatta ben bırseyden korktugum felan yok. ama adam örnegın yengemle örnegın teyzemle bı foto yayınlasa ınanan olur ınanmayan olur.cunkı serefsiz bu işi bılıyor nevsehırın lıstemde olmayan bırsuru kısılere maıl göndermıs bekleyın benı fotoları yayınlayacam dıye. zaten aldıgım tehdıtler bu sekılde. nasıl bır hal aldı bu ınternet böyle . çok canım sıkılıyor

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musa çok geçmiş olsun kardeşim şimdi gördüm bende umarım ifade almayla bırakmazlarr nasıl insanlar bunlar senden eminim para koparmaya çalışıyor şerefsiz peşini bırakma sakın...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o şerefsiz büyük ihtimalle trojan yedirdi senin makinaya.....geçmiş olssun...