Opel 47 bin aracı geri çağırıyor

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar servisle görüştüm (arkas natoyolu) eğer aracınızda sorun varsa mektupla size bildirilecek dendi bana haberiniz olsun.

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2005 astra classic var 2. el aldım bana nasıl ulaşırlar araçta sorun var ise? emniyetle irtibat halinde olmaları lazım yoksa şasi numarasından servisler epey araca ulaşamazlar. 2 senesini doldurmuş opellerde yetkili servise getmeyen o kadar çok kişi var ki.ve de satışı yenilenen bi o kadar araç.

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen opel.com.tr den haberler bölümüne girdim. böyle bir şey yazmıyor. benim araçta 2005 astra h. acaba böyle birşey var mı bu araçtada.
Opelin sitesinde ne gibi doğru düzgün bir yenilik var ki zaten, ısrarla hala en kötü tasarımlı web sitelerinden birisi opelin sitesi.
Yanlız bir yeni sayfa eklenmiş özel servisler için
"Opel Özel Servisiyseniz, Opel Teknik Bilgi Sistemi (TIS), Elektronik Parça Kataloğu (EPC) ve Kampanya Bilgi Sistemi (CIS) ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki GME Info Tech web sitemizden elde edebilirsiniz." diyerek ayrı bir bölüm açılmış. Özel servisler muhtemelen bu sayfadaki işlevleri el altında zaten hallediyordu, herhalde Opel TR buradan da parayı götürmeye çalışılıyor.
Ne kadar yararlı olacağını servis sahibi arkadaşlar söylebilir herhalde

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorumlu marka anlayışı bu.ne güzel.Üzerinden yıllar geçmiş garanti süreleri dolmuş. buna rağmen opel tespit edilen arıza üzerine ilgili seriden çıkan araçlarını geri çağırmış.
bu doğru olan davranış bence. saklamanın,yok demenin anlamı var mı.?

ibrahim_delibas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu sorunu daha önceden yaşayıp ücretli yaptıran birileri varsa onlarında ücretleri geri mi ödenecek_?

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heheh..2006 classiclerde sorun yok.07-08 modelleride vites arızasından çağırmışlar..acaba 2006 nını özelliği neydi.

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araba bu geri çağırılacaklar arasındaymış yetkili servisi aradım sordum, şasi numarasını verdim. sonra onlar bakıp beni aradılar. haftaya servise gidip o parçayı değiştittireceğim.bilginize...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bugün görüştüm servisle abimin aracı için (2005 Astra H 1,6) Yağ müşürü değişecekmiş. "08C003" kodlu bir kampanya görünüyormuş aracımın şasi numarasından sorgulama yapıldığında. Yarın servise gideceğim. Sonucu bildiririm.

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araba bu geri çağırılacaklar arasındaymış yetkili servisi aradım sordum, şasi numarasını verdim. sonra onlar bakıp beni aradılar. haftaya servise gidip o parçayı değiştittireceğim.bilginize...

aracınız kaç model acaba ve nereye sordunuz bilgi verir misiniz

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben de az önce sordum. Bana da iki yukarıdaki arkadaşa denilen denildi. Yağ müşürü değişecekmiş. Yarın aracı götürmeye çalışacağım. Yaklaşık 3 saatlik bir işlemmiş. Kampanya dahilinde olduğu için ücretsiz yapılacakmış. Araç 2004 astra g 1.6 twinport...

Sorgulama ise aracın plakasının ilinde bulunan servislere plaka veya şasi nosunun son 6 rakamı belirtilerek yapılıyor. Aracımın plakasından farklı bir ile sordum ama onlarda çıkmadı. Plaka hangi ilse o ildeki servislerin bilgilerinde çıktığı söylendi. Bilginize...